ПОРЯДОК надання і використання коштів з районного бюджету на фінансування Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області на 2019 – 2020 роки

ПОРЯДОК

надання і використання коштів з районного бюджету на фінансування Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської  державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області на 2019 – 2020 роки

 

1. Загальні положення

         1.1. Порядок надання і використання коштів районного бюджету на фінансування Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області на 2019 – 2020 роки (далі – Порядок) розроблений у відповідності до Бюджетного кодексу України,  проекту рішення районної ради від 29 березня 2019 року № «Про Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області на 2019 – 2020 роки».

         1.2. Порядок визначає і регулює механізм надання і використання коштів районного бюджету на реалізацію Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області на 2019 – 2020 роки (далі - Програма).

         1.3. Одержувачем коштів районного бюджету на реалізацію Програми є  Головне управління державної фіскальної служби у Волинській області.

 

2. Надання і використання коштів

           2.1. Спрямування коштів субвенції з районного бюджету здійснюється в межах обсягу видатків, затверджених районною радою на реалізацію Програми у порядку дії статті 85 Бюджетного кодексу України.

          2.2. Управління фінансів райдержадміністрації перераховує кошти по КПКВКМБ 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіону» (далі – Субвенція) на заходи Програми, зокрема на придбання оргтехніки (монітори, системні блоки, багатофункціональні пристрої), мережевого обладнання та засобів збереження електронної інформації для ЦОП Ковельської державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області.

          2.3. Головне управління державної фіскальної служби у Волинській області складає кошторис по спеціальному фонду, відповідно до одержаних надходжень, який затверджується Державною фіскальною службою України

          2.4. Операції, пов’язані з використанням коштів субвенції, здійснюються відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

          2.5. Невикористані відповідно до цього Порядку кошти Субвенції перераховуються до районного бюджету не пізніше останнього робочого дня відповідного бюджетного періоду.

 3. Відповідальність, звітність і контроль

           3.1. Фінансова звітність про використання коштів субвенції складається і подається у встановленому порядку.

          3.2. Відповідальність та контроль за цільовим використанням коштів Субвенції на реалізацію заходів Програми несе Головне управління державної фіскальної служби у Волинській області.

          3.3. Головне управління державної фіскальної служби у Волинській області до 10 січня, наступного за звітним роком, подає інформацію про використання коштів субвенції щодо виконання заходів Програми управлінню фінансів райдержадміністрації.

Ухвалений рішення районної ради

від 29.03.2019 р. № 24/17

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»