Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Ковельської районної ради

Звіт
про виконання депутатських повноважень депутата Ковельської районної ради
VІІ скликання
Об’єдкової Валентини Миколаївни

за період з 2015 по 2016 р.

 

     Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.  

      Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України     «Про статус депутатів місцевих рад». Була обрана за списком ВО «Батьківщина». Брала участь у  пленарних засіданнях ради та засіданнях постійної депутатської комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту. У зв’язку з важким фінансовим становищем у державі, для мене у звітному році було дуже важливо отримувати інформацію щодо максимального залучення коштів державного і місцевого бюджетів для вирішення питань соціально-економічного розвитку району. Тому робота у профільній комісії дозволяла мені своєчасно мати інформацію з питань субвенцій, які надходять до району.

          Брала активну участь у роботі органів місцевого самоврядування, а саме у роботі виконкому Дубівської сільської ради, зборах громадян, проведенні громадських слухань, проведенні творчих вечорів для громади с.Вербка.

         Активно долучалася до всіх заходів, що відбувалися у районі та місті.                

         За звітний період мною проводилися зустрічі з виборцями в окрузі, під час яких вивчала громадську думку щодо питання життя громади. Проводилася робота зі зверненнями громадян, висловлювалось багато різних думок та зауважень і, як правило, знаходився оптимальний шлях їх розв’язання. Було отримано 9 депутатських звернень, виконання яких трималося на постійному контролі. Найбільша кількість звернень стосувалася матеріальної допомоги.
     З етичних міркувань я не називаю прізвища мешканців району, які звертались до мене щодо вирішення особистих питань. Але всі звернення мають документальне підтвердження.     

         Більшість звернень мені вдалося вирішити позитивно.
         За звітний період за зверненнями:

- Проведено благоустрій дороги по вул. Першотравневій с. Вербка

- Проведено порізку аварійних дерев біля школи с. Вербка

- Встановлено на виборчому окрузі світлофор на пішохідному переході біля ЗОШ І-ІІІ ст. с. Вербка по вул. Ватутіна

- Проведено ремонт даху ЗОШ І-ІІ ст. с. Бахів

- Облаштовано внутрішні санвузли у ЗОШ с. Вербка

- Надано матеріальну допомогу та допомогу в організації збору коштів для проведення операції онкохворої дитини, яка проживає у с. Вербка.

- Надано інформацію щодо екологічної ситуації на річці Турія (за зверненням жителів с. Бахів)

- Проведено прибирання Меморіалу жертвам Голокосту с. Бахів

- Взято активну участь у зборі продуктів харчування, теплого одягу та ін. для воїнів АТО

Особливої уваги потребувала проблема відкриття додаткових груп у дитячому садочку с. Вербка та покращення умов навчання учнів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Вербка.

       Завдяки активній позиції обласної та районної влади, а саме голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака, за підтримки Дубівського сільського голови Павла Безеки спільними зусиллями вдалося владнати усі негаразди і розпочати будівництво. Загальна проектно-кошторисної вартість проекту становить 19 млн. 662 тис. гривень. Об’єкт внесли у перелік тих, які можуть будуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку в 2017 році.

     Тішуся від спільно зробленого з активістами сіл Бахів та Вербка, і надіюся на подальшу тісну співпрацю. Упевнена, що і надалі буду приділяти максимум уваги у вирішенні найскладніших проблем виборців свого округу.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»