Звіт про роботу депутата Ковельської районної ради сьомого скликання Зінчук Тетяни Василівни

Депутат – це не просто представник влади, особа, яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію. В першу чергу – це обранець, який дав людям конкретні обіцянки і зобов'язаний їх виконувати. Тому відповідно до статті 16  Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" пропоную звіт про свою роботу перед виборцями.

З форматом  роботи  в районній раді  я знайома, оскільки обиралась депутатом ради  попереднього  скликання.    В міру  можливостей  беру участь в роботі сесійних засідань, адже ряд питань, що ухвалюються депутатами,  мають безпосередній вплив на  життєдіяльність  моїх вибор­ців.

Враховуючи  професійну діяльність,  працюю в постійній комісії з питань сільського госпо­дарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів. На засіданнях цього дорадчого органу ради намагаюсь відстоювати  інтереси осо­бистих селянських, фер­мерських та сільсько­госпо­дарських господарств району.  Долучаюсь до участі у нарадах, семінарах, навчаннях, які організовуються для депутатів районної ради.

Мою роботу у виборчому окрузі  умовно можна поділити на два напрямки, щодо першого – то це робота із  зверненнями громадян, які я одноособово  вирішити не в силі, тому звертаюсь за допомогою до місцевих органів державної влади та  самоврядування.  Зазначу, що керівництво району  завжди долучається  до вирішення проблем  жителів населених пунктів району та  мого виборчого округу зокрема.  Інший напрямок   тісно пов'я­заний  з моєю професією, працюючи керівником СТзОВ "Вежа", значна частина звернень жителів сіл Сільця, Підліс, Арсенович, Углів стосується  надання допомоги  у вирішенні питань сіль­ськогосподарського характеру. Мовою цифр говорити не буду, не маю звички вести підрахунок тих справ, які були зроблені для людей, для мене  важливішим є  не відмовити  селянину і максимально вирішити його проблему.

Щодо депутатського фонду для надання матеріальної допомоги, то у звітному періоді   мною кошти  використані в повній мірі і всі вони надані жителям району на лікування.

Найбільшою цінністю  нашої держави є люди, а тому своє завдання, як депутат районної ради, вбачаю саме в тому, щоб  всебічно сприяти вирішенню  їхніх життєвих проблем. Знаю, що чітка мета, впевненість, щире бажання допоможуть мені і далі працювати в цьому напрямку.

 

  Тетяна Зінчук,

депутат Ковельської районної ради.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»