Звіт про роботу депутата Ковельської районної ради сьомого скликання Олексюка Василя Івановича

Під час місцевих виборів У 2015 році жителі сіл Козлинич, Грив’яток, Луківки, Шкурата вже не вперше довірили мені представляти їх інтереси у Ковельській районній раді.

На виконання статті 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" звітую про свою діяльність перед виборцями за посередництвом газети "Вісті Ковельщини".

Зізнаюсь чесно, звітувати про депутатську діяльність не просто, адже вирішення того чи іншого питання залежить далеко не лише від моїх мож­ливостей чи мого особистого бажання його вирішити, а від впливу інших чинників: зако­нодавчих аспектів, якості державних і районних програм та наявності чи відсутності їх фінансових можливостей.

У звітному періоді намагався виконувати свої депутатські повноваження добросовісно і якісно. Брав участь в усіх пленарних засіданнях районної ради, досить часто вислов­лював свою думку щодо ухва­лення окремих рішень, озву­чував зміни та доповнення до деяких з них.

Скориставшись правом депутата, у періоді, за який звітую, подав чотири депутатські запити щодо автобусного сполучення за маршрутом "Ковель – Луківка" та щодо відновлення абонентських книжок на електроенергію. Всі вони завдяки народним обранцям стали рішеннями ради. Знайшли підтримку у керівництва району мої неодноразові депутатські звернення щодо виділення коштів для потреб медичних закладів району, адже, працюючи в галузі охорони здоров'я, на власні очі бачу проблеми своїх колег.

Відповідно до рішення районної ради від 19.11.2015 року, №1/8 очолюю постійну комісію з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту. До складу комісії увійшло 10 депутатів ради, які працюють в галузі культури, медицини та освіти району. Під моїм керівництвом відбулось 11 засідань комісії, одне з них було спільним з іншою комісією ради. Загалом комісія розг­лянула та опрацювала 62 питання, серед яких: місцеві програми соціального, освіт­нього та культурного розвитку району, питання організації харчування дітей 1 -4-х класів у ЗОШ району, передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в утворені ОТГ, щодо оптимізації малокомплектних шкіл району, діяльності Центру ПМСД Ковельського МТМО та інші. Хочу подякувати депутатам за активну, змістовну і завжди результативну роботу постійної комісії.

Щодо моєї діяльності в інших органах ради, то, як голова постійної комісії, я входжу до складу Президії ради, в роботі засідань якої систематично брав участь, висловлював свої пропо­зиції щодо розгляду питань на сесійних засіданнях ради. Був учасником виїзних Днів депутата, що відбувались на території Люблинецької селищної, Любитівської та Козлиничівської сільських рад. Разом з головою ради, депутатами та керівництвом Центру ПМСД брав участь в комісійному обстеженні закладів охорони здоров'я району, в ході якого було обговорено шляхи вирішення проблем цих установ.

Добровільно узявши на себе повноваження представляти громаду в районній раді, особливу увагу звертаю на ситуацію у своєму виборчому окрузі:  як здійснюється фінансування, як реалізуються тут районні програми.

У звітному періоді мною неодноразово проводилися зустрічі з виборцями, під час яких вивчав громадську думку щодо того чи іншого питання життєдіяльності, в межах можливостей депутатського фонду надавав фінансову допомогу на лікування та ліквідацію наслідків пожеж і стихійного лиха жителям району.

Специфіка моєї професії передбачає спілкування з усіма верствами населення. Як результат, намагаюсь вирі­шувати проблеми виборців оперативно. До прикладу: за допомогою небайдужих жителів с. Козлинич, Ковель­ської райдержадміністрації було розчищено замулене джерело, викопаний ставок, який згодом був зариблений, облаштовано зону відпочинку з пляжем для купання, відремонтовано під'їзну дорогу до водойми. За моєї ініціативи та підтримки керівництва району було встановлено дитячі майданчики біля дошкільного навчального закладу та місцевого храму.

Впевнено можу сказати, і сьогодні в центрі моєї роботи є і буде проста людина. Як завідуючий фельдшерсько-акушерським пунктом Козлинич докладатиму максимум зусиль, щоб медична допомога первинного рівня в районі надавалась якісь вчасно, професійно.

Судити про роботу депутата – справа виборців. Я підтримую ті цінності, що поділяють люди, які довіряють мені і підтримують мене.

Вважаю, що найголовніше сьогодні - це мир і стабільність в Україні, до чого ми всі повинні прагнути, єднаючись боротьбі за майбутнє нашої держави, щоб гасло "Слава Україні!" було не просто словами, а життєвим кредо кожного.

 

Василь Олексюк,

депутат Ковельської районної ради

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»