Звіт депутата районної ради Анатолія Корнійчука

Відповідно до ст.16  ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад»,  депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями .

Позитивно сприймаю ініціативу звітування органів влади . Адже ще зовсім недавно потрібно було «витягувати» звіт від посадових осіб («Хватить ховатись –треба звітуватися»).

На виконання своєї передвиборчої програми за запитами  своїх виборців (по Поворській с/р за мене проголосували 322 виборці )  я з колегами депутатами  старався бути дотичним до громадського життя району. Через виконання повноважень помічника районного депутата Андросюка В.Т., та обласного депутата від «Батьківщини» Йовик Галини , я виконав певний об’єм роботи. Протягом року заходи в яких довелося брати участь висвітлювалися пресі. Ще більше можна довідатися на мої сторінці в фейсбуці , а тому пропоную вашій увазі декілька прикладів моєї роботи :

- систематично проводив зустрічі і приймав звернення громадян, які потім скеровував своїм депутатам;

- завдяки втручанню обласного депутата Йовик Г.В. було вирішено питання жителя с.Волошки Сахарука П.Т. в питанні завершення нотаріальних дій в оформленні спадщини;

- за мого втручання  до реєстраційні служби  Ковельщини видали дублікати документів учаснику АТО з Поворська із легендарної 30-ки Степанчуку В.О.;

       - два роки підряд фінансував роздачу  новорічних подарунків  дітям учасників АТО. В 2015 році ми з товаришами охопили цією акцією близько 20 дітей через місцеву церкву , то в 2016 було охоплено більше 30 діток . Скоординувавши свої дії з командиром військової частини з Поворська Володимиром Лобуром (відмітити хочу про  долучення до нашої акції депутата  М.Рибака в с. Ситовичі. А от чи подбали про решту дітей місцеві можновладці ? Чи не оминули чийсь бува поріг?);

  • в цьому році  було погоджено з командуванням в/ч   та родичами військовослужбовців волонтерський рейс на схід в перших числах цього року для чого було задіяно мій транспорт  (до речі, таких рейсів  в минулому році було  профінансовано  і здійснено  три );
  • з метою підтримки ветеранів освітянської ниви до свята «восьмого березня» я запросив дев’ять  педагогів-пенсіонерів до місцевого кафе на чашку чаю;
  • в травні місяці довелося відкликнутися на звернення учасника АТО Демчука М.В. про отримання коштів від районного центру зайнятості;
  • уже за звичкою багато надходило звернень з питання оформлення документів на отримання кредиту «Власний дім», приватизації  житла, та інших юридичних питань. В цих питаннях мені допомагав мій товариш, практикуючий юрист Нискогуз І.О.

Велику допомогу  в вирішенні проблемних питань, що надходили від жителів Поворської сільської ради  належить депутату Ковельської районної ради Андросюку В.Т. Зокрема було проведено  декілька організованих мною прийомів громадян в приміщенні музичної школи, клубних закладах. Загалом таким видом роботи охоплено було близько трьохсот жителів .

21 серпня, напередодні  Дня Незалежності,  в селі Великий Порськ за традицією відбулися урочисті заходи. Як і в минулому році ініціатива, та велика частина організаційної роботи належить  голові первинної партійної організації ВО «Батьківщина» Ларисі Ярецькій. На запрошення  Лариси я взяв участь в фінансуванні, та проведенні свята.  За результатом спілкування з тутешніми виборцями  я довідався , що у мами загиблого воїна Вишневського   відсутня вода в колодязі  . Буквально за тиждень разом з  керівником районного осередку ВО «Батьківщина «Володимиром Андросюком було пробурено свердловину і виконані монтажні роботи загальною вартістю близько шести тисяч гривень .

До мене надійшло колективне звернення  жителів села Гулівка в особі Ковальчук Наталії Василівни. Їх турбувало питання функціонування місцевої школи. Через проведення ряду організаційних заходів школу вдалося відстояти. Сьогодні до цієї справи дуже багато охочих попіаритися . Але, нажаль, першого вересня на святі в місцевій школі мені довелося бути самому – без представників влади і депутатів . Подаровані м’ячі і начиння для письма залишилися на згадку про відвідини школи.

Хочу поділитися враженнями про   відвідання  пленарного засідання  сесії районної ради , що відбулася 23 лютого цього  року. Мене було представлено до виконання повноваження депутата районної ради  . Не можу  оминути проблемних питань в організації фінансування громадських і чиновницьких питань. Ще одним чинником моєї стурбованості  в сесійній залі є той факт , що час проведення сесії співпав з вшанування  героїв Євромайдану . Ці доленосні  події мені довелося пережити власним досвідом.  На мою думку,   новообраний склад депутатського корпусу підійшов до цієї історичної події чисто формально. Можливо, нагадування кривавих подій дворічної давнини , на прикладах відео та фото учасників тих подій спонукав би депутатів думати по- європейськи.   А так, на мій погляд, пройшло в традиціях мовчазного «одобрямсу» періоду 80-х , правда без аплодисментів .

 Зараз в деяких громадах знову розпочалися виборчі перегони . Хотів би звернутися до жителів Ковельщини :

  • Не продавайтеся за двісті гривень . Вибирайте серед тих, хто працює на громадських засадах і може ще більше працювати ставши  з вашою участю  депутатом .

 

Анатолій Корнійчук

Депутат районної ради, фракція ВО «Батьківщина»

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»