Звіт депутата Ковельської районної ради Георгія Корнієвського.

Минув рік моєї роботи як депутата Ковельської районної ради від політичної партії «УКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП» у Ковельській районній раді. Згідно Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" звітую перед виборцями про проведену роботу.

Обраний до президії  Ковельської районої ради.

Працюю головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи. На комісії розглядаються всі питання, які повинні розглядатись на сесіях районної ради. Член комісії довгострокової цільової програми "Власний дім". Брав участь в обстеженні житлових умов для виділення коштів по кредитуванню громадян по цільовій програмі "Власний дім".

Є головою фракції Ковельської районної ради від політичної партії «УКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

Разом зі спеціалістом відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Державної служби безпеки харчових продуктів та захисту споживачів у Ковельському районі та санітарним фельдшером Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Ковельського міськрайонного відділу. Проведено обстеження санітарного стану річки Турія.

Ініціював та провів активну участь у зустрічі зі старостою Замостського повіту Генріхом Матейом у місті Замость (Польща) для налагодження співпраці між Ковельською районною радою та Замостським повітом.

         Надавав підтримку та сприяв розвитку рибальського спорту в Ковельському районі. Сприяв проведенню на Кричевичівському водосховищі–III Відкритого Кубку Shimano Dynamite Baits зі спортивної риболовлі.

Приймав активну участь у всіх міроприємствах, що проводила Ковельська районна рада на території Ковелького району.

По депутатській роботі закріплений за Люблінецькою селищною радою. Приймав участь у всіх сесіях Люблінецької селищної ради. Приймав активну участь у міроприємствах, що проводились на території Люблінецької селищної ради. Ініціював співпрацю Люблінецької селищної ради з представниками Замостського повіту по проектах Польща- Білорусь –Україна 2014-2020.

Сприяв у відкритті дитячої секції  карате кіокушин, тренування дітей проводяться у Люблінецькій загальноосвітній школі тренером Сергієм Долінко.

Відстоював перед Волинською обласною радою та Ковельською райдержадміністрацією виділення коштів на потреби Люблінецького водозабору. Сприяв фінансуванню з державного бюджету, фонду інвестиційного розвитку та з інших джерел на вирішення проблемних питань Люблінецької громади.

Подано 8 депутатських звернень.

 – відновлено рейс автобуса Ковель-Черкаси о 17.30;

          – відновлено дозвіл на зупину «Школа №3» автобуса за маршрутом Ковель - Зелена.

Прийом громадян здійснюється з 10.00 по 13.00 год. в приміщенні Люблінецької селищної ради в перший і третій вівторок кожного місяця. Окрім цього, прийом громадян здійснюється щоденно з 09.00 до 15.00 год. помічником депутата в приймальні офісу Ковельської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП», що знаходиться за адресою: м. Ковель, вул.  Незалежності, буд., 50.

Депутатський фонд використаний повністю для громадян Люблінецької селищної ради. Нажаль, кошти обмежені і допомогти всім мешканцям, що потребують допомоги, не має можливості.

 Як обранця Ковельської районної  ради, мене найбільше турбують проблеми громади та громадян. Шановні жителі Ковельського району, при виникненні питань, у вирішенняі яких потрібна допомога, прошу звертатись до мене особисто в Ковельську районну раду або за адресою партійного офісу.

 

 Георгій Корнієвський,

 

депутат Ковельської районної ради, Ковельської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

ДолученняРозмір
zvit_deputata_georgiya_korniievskogo.doc34 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»