Звіт депутата Ковельської районної ради Миколи Сидоровича Рибака

Для мене як для депутата Ковельської районної ради вже стало традицією представляти свій депутатський звіт перед виборцями сіл Ситович та Світлого 12 березня на сходах селян.
Сьогодні відзначається 71-а річниця визволення Ситович від фашистських загарбників, тож, крім того, планую організувати в селі благодійний концерт "Для тебе, народе мій". Кошти, зібрані під час цього заходу, будуть передані нашим сільським родинам, рідні яких мобілізовані на службу в зону АТО.

Знаю, шановні мої виборці, що нині триває Великодній піст. В той же час зауважу, що християнська мораль вчить нас постійно творити добро, незалежно від пори року. Заспівавши і послухавши гарну українську патріотичну пісню, ми таким чином прилучимося до творення добра для нашої України, яка нині переживає важкі і складні часи.
Мені, районному депутату, як і Президенту України настав час по-діловому працювати на громаду. І останньому — більш якісно, більш продуктивно. Адже, маючи величезні повноваження і можливості, він, на жаль, винен у тому, що багато задумів Майдану так і "зависли в повітрі". Серед них не реалізована вимога часу: "Вся влада — народу (громаді)". В нинішній час це означає децентралізацію влади. Адже саме відсутність справжнього народовладдя на районному рівні викликає чимало конфліктів, з якими має справу депутат райради, якому не завжди під силу встановити справедливість на користь своїх виборців.
Маю на увазі, зокрема, конфліктну ситуацію з майновими паями колишнього КСП "Зоря" с. Велицька, яка триває з 2000 року. За моїми підрахунками, за цей час на посаді голови РДА змінилося більше п'яти високопосадовців. Не менше було і голів районної ради. А корівчина пайовика (згідно з майновим паєм) за цей час так і не ступила жодного кроку у бік обійстя свого справжнього господаря. Розв'язанням цієї проблеми я й займався в другій половині грудня минулого року як голова тимчасової контрольної комісії Ковельської районної ради.
Протягом звітного періоду брав участь в сесіях районної ради, засіданнях постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, соціального розвитку села, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, засіданнях депутатської фракції "ВО "Батьківщина". Подавав депутатські звернення й запити, вносив пропозиції. Деякі з них були прийняті, деякі — відхилені. Серед останніх — "Про роботу особистих селянських господарств Ковельського району за 2011-2014 роки" (не підтримала колегія районної ради); про прийняття районної Програми "Про підтримку ОСГ Ковельського району на 2016-2020 рр." (не підтримана депутатською профільною комісією).
Проводив зустрічі із своїми виборцями. За моєю особистою участю були проведені тематичні заходи, присвячені 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка, Дню Матері, Дню козацької слави.
У с. Світлому організував "круглий стіл" за участю керівництва районної ради з проблем села.
Депутатську роботу в селах свого виборчого округу погоджував із Ситовичівським сільським головою Михайлом Никитюком, головою фракції "ВО "Батьківщина" Титом Абрамчуком. У своїй громадській роботі відчуваю постійну підтримку сільських депутатів, колег-депутатів районної ради з вищезгаданої фракції. Хочу подякувати журналістам "Вістей Ковельщини" за висвітлення актуальних проблем  нашої сільської громади.
Надавав посильну матеріальну і фінансову підтримку Євромайдану, нашій Волинській 51-їй ОМБР, через ГО "Всеукраїнське громадське об'єднання "Комітет громадського спротиву" — АТО.
Разом з іншими колегами-депутатами свої депутатські кошти за відрядження перераховуємо в зону АТО. Не відмовив у наданні фінансової допомоги з очищення частини русла р. Стохід, яка протікає через наше село. Це дасть змогу поліпшити умови для купання і плавання дітей на водоймі.
За моїм клопотанням з благодійних внесків депутатської фракції "ВО "Батьківщина" були надані кошти для ремонту дороги від с. Світлого до "бетонки".
Не залишався осторонь надання фінансової допомоги з депутатського фонду моїм виборцям, які мали проблеми із здоров'ям. На лікування, як правило, виділялось 300-400 гривень, на проведення складних операцій — 1-2 тис. гривень. Загальна сума допомоги склала 4,7 тис. гривень. За моїм депутатським запитом була надана фінансова допомога з районного бюджету в розмірі 4,5 тисячі гривень сім'ї, яка під час пожежі втратила домівку.
З нагоди свята Першого дзвоника традиційно вручаю подарунки (шкільні набори) нашим "першачкам". В цей день не обійшов увагою і двох четвертокласниць, для яких вперше в їхньому житті прозвучав шкільний дзвінок нашої сільської початкової школи.
В центрі уваги моєї депутатської роботи постійно перебуває медичне обслуговування в селі Світлому, стан доріг, об'єктів соціальної інфраструктури, сільські кладовища і сміттєзвалища, забезпечення жителів моїх сіл продуктами першої необхідності, перевезення учнів із сіл Світлого і Ситович до шкіл відповідно Ситович і Підріжжя і т. д.
На закінчення звіту хочу запевнити своїх виборців, що і в нинішньому  році я докладу максимум зусиль для того, щоб і я особисто, і мої колеги-депутати, і вся районна влада працювали краще й ефективніше.

Микола РИБАК,
депутат Ковельської районної ради (фракція "ВО "Батьківщина").

 

Джерело :

http://vk.volyn.ua/news

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»