Звіт депутата Ковельської районної ради Корнійчука Анатолія Авакумовича

korniychuk_anatoliy.jpg

 

    На виконання пункту 2 рішення Ковельської районної ради №22/7 від 26 грудня 2012 року щодо  звітування депутатів районної ради за період 2011-2012 рр. пропоную  звіт депутата фракції «Батьківщина» про  роботу в багатомандатному Ковельському окрузі . 

    За  звітній період я особисто брав активну участь в роботі 9 з 11 сесій районної ради (на двох був відсутній по поважних причинах : відпустка , хвороба).

    Для більш ефективного використання власного потенціалу , за майже одноголосної підтримки районних депутатів я перейшов працювати до постійної комісії з питань бюджету. Таких засідань відбулося за моєї участі вісім. Тепер усі питання  бюджету району  розглядатимуться за моєї участі.

  За моєї ініціативи була створена тимчасова контрольна комісія по виявленню причин забруднення річки Турії. Довелося брати безпосередню активну участь в роботі даної комісії тричі на виїзді . Щоб підкреслити важливість роботи даної комісії, для прикладу хочу поінформувати своїх виборців , що в якості експертів до роботи нашої комісії було залучено двох професорів із Рівного . Робота комісії триватиме і надалі .

   Хочу довести до відома жителів Ковельського району , що мені дуже приємно і разом з тим відповідально було працювати в депутатській  комісії з секретарем Білінською Ларисою Іванівною, що координує виконання  програми  «Власний дім». Під моїм головуванням відбулося п’ять  засідання даного колегіального органу , де було розглянуто близько 50 звернень жителів Ковельщини .  (23 задоволено на загальну суму 409 000)  За кожним зверненням стоять проблеми житла, родинного затишку, перспективи покращення демографічної ситуації в районі, підвищення соціального захисту . Щоб підкреслити важливість роботи цієї комісії, хочу поінформувати виборців , що дана питання тричі  обговорювалося на районних сесіях.

   Знову довелося в минулому році працювати в спільній комісії  РДА по контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району.  З метою вивчення ефективності використання цього майна брав участь в роботі депутатської групи по Колодяженській, Уховецькій, Козлиничівській, Поворській сільських радах .

   По мірі можливості старався брати участь у всіх кущових заходах , що проводила районна рада , та  культурномасових заходів.

   Перелічена депутатська робота та робота за основним місцем роботи не звільняє депутата від ведення особистого прийому жителів Ковельського району . В громадській приймальні в Ковелі , та за місцем проживання в Поворську до мене надійшло близько сімдесяти персональних , та одне колективне (38 підписів) звернення . На основі цих звернень  та побаченого самим мною було ініційовано 17 депутатських звернення , а проблеми видачі земельних актів та контролю цього процесу були підняті мною в депутатських запитах . Вдячний колегам депутатам за підтримку піднятих мною питань .

  Багато питань вдається сьогодні вирішувати за допомогою співпраці з  керівниками структурних підрозділів адміністрації , особисто з Головою районної ради Якубуком П.Г.  Щоб від загальних фраз перейти до конкретики , наведу лише два приклади. За зверненням батьків Поворської ЗОШ я в минулому році виділяв власні кошти та матеріали для ремонту спортивного залу цього навчального закладу. На продовження, за моїм депутатським зверненням, з районного бюджету на ці цілі було виділено 20 000 гривень. А питання перекриття даху включено до Програми соціального і економічного розвитку на цей рік з об’ємом фінансування 430 000 грн. . В звітному періоді я з особистих коштів в сумі 600 гривень преміював роботу працівників школи , що виконували будівельно - монтажні роботи по освоєнню виділених коштів з районного бюджету (заміна вікон, ремонт санвузлів та ін). За власні кошти , за зверненням колективу працівників Озірнянської школи, привіз подарунки до Дня святого Миколая.

  Фінансово підтримав аматорів самодіяльної творчості в сумі 400 гривень до Дня незалежності та Дня села Поворськ. За зверненням лікаря сімейної практики Давидюка Г.А виділено власні кошти 380 гривень на обслуговування автомобіля швидкої допомоги. Для п’яти жителів Поворська передплатив районну газету.

  Стараюся чи матеріалами, чи порадою відреагувати на звернення Головного лікаря протитуберкульозної лікарні Низкогуза І.О.  - Дбайливий господар , є чому в нього повчитися .

  Коли бракує власних коштів чи повноважень дуже приємно отримати підтримку і розуміння спільних проблем від першого заступника голови РДА Андріюка Б.М. Саме таким чином була організована робота по розблокуванню населених пунктів району від снігових заметів. Тут  допоміг  - спільно з сільським головою с. Поворськ, дизпаливом 30 літрів .

   Приємно коли позитивно вирішується депутатська ініціатива по зверненнях. Хочу тут відмітити співпрацю з головним лікарем МТМО Самчуком О.М., за зверненням інваліда першої групи Ксюка І.С. по питанню працевлаштування дочки. Cлова подяки від батьків випускниці Поворської школи Павлючик Тетяни  передаю Якубуку  Петру Григоровичу, за наполегливе сприяння в проходженні практики студенткою педагогічного вузу. Користуючись нагодою хочу подякувати моїй помічниці, ветерану місцевого самоврядування Федорук Вірі Миколаївні, за допомогу порадами, організацією вирішення звернень жителів району. Не можу залишити увагою допомогу свого колеги , голову моєї фракції «Батьківщина» Абрамчука Тита Борисовича , колег по фракції Андросюка В.Т. , Омелянюка В.М.,  Смаля В.С. та ін.

  В своїй роботі в окрузі вивчаю та переймаю досвід колег депутатів мажоритарщиків :

Зейко Галини Михайлівни, М’якоти Петра Івановича, нажаль вже покійного Філюка Василя Васильовича… На запрошення Дубівського сільського голови   Безеки П.В. приймав активну участь в сесії сільської ради. За власної ініціативи брав участь в роботі інших сесій сільських та селищних рад .

  Від звіту хочу перейти до самокритики  та підняття проблемних питань, що заважають нормальній роботі місцевого самоврядування .

Напевно не проявив достатньої наполегливості по покращенню роботи шкільної котельні . Бо запевнення Б.Андріюка , що дане доручення директору Демчук Н .Б. - по заміні дверей до котельні та ізоляції теплотраси невиконано! Не освоєні кошти по осушенню футбольного поля.                                                                              

    Якщо говорити про проблеми Поворської сільської ради, то потрібно визнати, що є проблеми з вивозом сміття, вуличним освітленням, електропостачанням, водогоном, станом доріг, зайнятістю населення. Над вирішенням перелічених проблем планую працювати а цьому році .

    А якщо узагальнити ,в масштабі цілого округу  – району, то виношу на розгляд виборців такі напрямки ;

Підвищення активності депутатів різного рівня

Консолідація виконавчої та представницької гілки влади

Контролю за ефективним використанням бюджетних коштів 

  

    

 

Депутат районної ради 

фракція “ВО Батьківщина”                                                               А.А.  Корнійчук

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»