ЗВІТ депутата Ковельської районної ради, голови фракції ВО»Батьківщина» Андросюка Володимира Тимофійовича

Графік прийому громадян

перший і четвертий понеділок щомісяця  – громадська приймальня ВО»Батьківщина», вул. Грушевського, 14

      Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», депутат зобов’язаний звітувати перед виборцями про свою роботу не рідше одного разу в рік. Тому що депутат – це не просто представник влади, особа яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію в регіоні. В першу чергу це обранець громади, який дав людям конкретні обіцянки і зобов’язаний їх виконувати.

   Обраний і працюю в постійній комісії з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району . З власної ініціативи постійно беру участь в засіданнях всіх постійних комісіях, в заходах і нарадах які проводяться в райдержадміністрації.

     За звітний період взяв участь в роботі усіх чотирьох сесій. В плані підготовки до роботи сесій опрацював проекти рішень всіх постійних комісій . Вже шостий рік працюю в комісії по виконанню програми «Власний дім». Тільки в цьому році вже виділено 24 сім’ям ковельщини на будівництво реконструкцію та купівлю індивідуального житла 590 тис. кредиту. На сьогодні ще 14 сімей стоять в черзі на отримання даного кредиту  і  я як депутат буду сприяти в тому, щоб вони отримали цей кредит в другому півріччі ц.р., а для цього потрібно більше 600 тис. грн.. Тут хотілося б звернутись до голів громад, які б в своїх бюджетах закладали певні кошти на співфінансування цієї програми.

     Виступив спонсором проведення в районі заходу «Юна Українка» та олімпіади учнів початкових класів з української мови та математики, де переможцям були вручені подарунки на суму 1400 грн.

      За січень – лютий місяць ц.р. було проведено 29 зустрічей з виборцями району в яких взяло участь більше 400 чоловік і на яких було піднято більше 40 питань, які потім мною були втілені в депутатські запити і звернення, вирішення яких постійно тримаю на контролі.

    За цей короткий період часу – шість місяців мною було підготовлено 23 депутатських звернень, підтримано депутатами  вісім  депутатських запитів. Приємно що більшість з них знайшли підтримку і на сьогодні виконані. Так з допомогою керівника РЕСу (Герасимчука А.В.) проведено заміну трансформатора в с. Поворськ на більш потужний, внаслідок чого немає перебоїв в постачанні електроенергії по вул.. Рожковій, такі ж роботи будуть виконані в населених пунктах Сільце та Гулівка в третьому , четвертому кварталах цього року.

      З допомогою відділу культури (Матящук Т.І.) досягнуто домовленості з автоперевізником і 10 діток сіл Підріжжя, Ситовичі та Озірне безкоштовно відвідують музичну школу в с. Поворськ.

      Також було підтримано і виділено в бюджеті 15 тис. грн.. для проходження безкоштовних медоглядів людей, які хворіють на туберкульоз.

Надана допомога Старокошарській ЗОШ в придбанні огорожі на 1600 грн.

     Надалась допомога жителям ковельщини на лікування на суму 4500 грн.

     Як голова фракції ВО»Батьківщина» в районній раді разом з колегами депутатами, керівниками первинних партійних організацій ВО»Батьківщина» і за допомогою жителів населених пунктів, за що ми їм дуже вдячні , тільки в цьому році зібрали та відправили  на Схід в зону АТО нашим бійцям чотири рази, продукти харчування, товари першої необхідності .

  В громадській приймальні районної партійної організації ВО»Батьківщина» побувало з усними та письмовими заявами відповідно 85 та 76 чоловік і всім їм була приділена увага та надана допомога у вирішенні їхніх проблем.

      Прості українці завжди жили небагато, але за останні два роки , рівень нашого життя знизився вдвічі . На фоні загального зубожіння стрімке зростання статків високо посадовців виглядає справжнім знущанням над народом, котрий ледве зводить кінці з кінцями. І це все проходить тому,що  на фоні недіючих законів , влада і бізнес злилися в одне ціле.

      Сьогодні в центрі моєї роботи є і буде проста людина , її соціальний захист. Суспільство має бути справедливим , а влада чесною . Тільки за таких умов наше життя стане кращим.

 

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»