Звіт депутата Ковельської районної ради Андросюка Володимира Тимофійовича

Звіт депутата Ковельської районної ради

фракції ВО «Батьківщина» Андросюка В.Т.

 

                                Шановні виборці!

 

        Минуло два роки відтоді, як відбулися вибори до місцевих рад. Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради зобов’язаний перед виборцями  звітувати про свою роботу не рідше  одного разу в рік. Тому що депутат – це не просто представник влади, особа, яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію в регіоні. В першу чергу це обранець громади, який  дав людям конкретні обіцянки і зобов’язаний їх виконувати, зробити все можливе, щоб покращувати життя суспільних прошарків та окремих громадян.

   Обраний і працюю в комісії з питань паливно – енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, архітектури, будівництва та житлово – комунального  господарства. За звітний період до мене надійшло 15 індивідуальних та  колективних  звернень. Усі вони практично вирішені.

    З власної ініціативи беру участь в святкуванні першого дзвоника та Нового року в Майданській школі з обов’язковим врученням подарунків дітям.

    Мною підготовлено та подано  5  депутатських запитів, які підтримані депутатами районної ради і всі виконанні.

   Це встановлення вхідних дверей в Майданській школі, підвезення учнів в Новий Мосир і Голоби, завезення палива на ФАП с. Діброва, встановлення знаків пішохідний перехід на вул. Брестська, та біля школи с. Майдан.

   На моє ім’я було звернення директора Майданської  загальноосвітньої школи Кульчинської Н.В. про  надання  допомоги в асфальтуванні шкільного  подвір’я і заміни огорожі на території школи.  Ці роботи, в сумі біля 2-х тисяч  гривень, виконані за мій власний  рахунок.

   Надавалася безкоштовна допомога автотранспортом для доставки палива жителям Майданської сільської ради, та матеріальна  допомога для лікування.

   Надавалась допомога школам інтернатам смт. Голоби та м. Ковеля у придбанні круп для харчування.

  Постійно беру участь в заходах, які  проводяться в районі до державних та професійних свят.

   Велика заслуга у  вирішенні питань громади с. Майдан за сільським головою, ще більший потенціал у їх вирішенні, коли є взаємодія з районними депутатами. Тішуся від спільно зробленого з активом села, та не зовсім  задоволений від співпраці  з сільським головою  Бурком В.А., де  від тісної співпраці можна було б зробити для громади  села  набагато більше.

   Ще на сьогоднішній день проблемним є виготовлення та отримання  державних актів на землю, заключення договорів оренди паїв та плата за їх   оренду, ремонт дороги з твердим покриттям від с. Новий Мосир до с. Майдан, обладнання автобусних зупинок в с. Майдан та с. Солотвин.

   Ці питання є пріоритетними для мене на сьогоднішній день  над якими  я  постійно працюю та   буду намагатися вирішити їх найближчим часом

 

 

Депутат районної ради                                                                         В.Т. Андросюк

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»