Звіт депутата Ковельської районної ради Абрамчука Тита Борисовича

abramchuk_t.b..jpg

 

   

Звіт

депутата Ковельської районної ради

Абрамчука Тита Борисовича

 

    Відповідно до діючого українського законодавства,  депутат  місцевої ради є відповідальним перед виборцями свого виборчого округу і їм підзвітний. Відповідно до статті 16  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та виконуючи рішення Ковельської районної ради від 26.12.2012 року №22/7  пропоную звіт про свою роботу перед виборцями  виборчого округу, членами  територіальної громади Ковельщини.

      Протягом 2012 року взяв участь в роботі десяти  сесій  районної ради, в одинадцяти  засіданнях постійної комісії з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що передували кожній сесії, які  відвідував протягом року без пропусків. Хочу поінформувати виборців, що я є уже друге скликання заступником голови фракції ВО «Батьківщина» в Ковельській районній раді.

        В закріпленій за мною Колодяжненській  сільській раді  приймав активну участь в  п'яти   сесіях  сільської ради.

         Протягом звітного періоду до мене звернулося близько ста моїх виборців . Питання стосувалися різних проблем  жителів села Волошки, де я проживаю,  села Колодяжне та інших населених пунктів району.

        Більшість  питань, порушених у зверненнях,  я вирішував  за власні кошти, а  також  надавав послуги власною технікою. А ті звернення, які виходили за межі моїх можливостей я адресував до виконавчої влади та осіб, що надають послуги населенню.      При виконанні моїх депутатських повноважень відчутну підтримку я завжди отримував від  голови районної ради Якубука Петра Григоровича, колег по фракції, депутатів – членів постійної комісії з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

        Колективне звернення сільських забудовників адресував до райдержадміністрації щодо  фінансування    забудовчого масиву в с. Волошки по підведенню електроенергії. Двічі був на прийомі в начальника Ковельської філії ВАТ «Волиньобленерго» Одайника В.Н. Вирішення даної проблеми знаходиться під моїм контролем.

     За проханням надав матеріальну допомогу мешканці с. Волошки Савчук Галині Логвинівні на лікування  в сумі 460 грн. Надав матеріальну допомогу сім’ї колеги депутата   Філюка В.В.  на поховання в сумі 500 грн. Допоміг гр. Баховець Любові Федорівні з вирішенням проблеми із земельним паєм. Надавав постійно допомогу селянам  власним трактором по обробці землі.

        В постійній комісії з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району спільно з депутатами районної ради, депутатами, що проживають на території Колодяжненської сільської ради Хоміка В.М. та Гереза С.С.  ініціювали виділення коштів у розмірі 190 000 грн. на завершення ремонтних робіт у дитячому садочку с. Колодяжне.

        Отримав багато звернень від громадян про поганий стан сільських доріг. Внаслідок чого надіслав звернення до Облавтодору щодо грейдеруванні доріг  та підсипці щебенем. Обидва звернення виконано. Особисто провів бесіду з перевізником власником маршруту  «Ковель-Волошки» через часті відміни рейсів. За результатами розгляду мого звернення  робота покращилась.

      Після мого звернення до сільського голови,  про завершення ремонту фасаду ФАПу  с. Волошки усі роботи завершено. Підняв питання щодо благоустрою кладовища в с. Волошки, за допомогою депутатів обласної ради та меценатів  ці роботи у 2013 році будуть завершені. На вирішення проблеми оснащення сільської медицини  за власні кошти придбав та передав  у  ФАП с. Волошки сейф  для зберігання медпрепаратів, укомплектовану сумку фельдшера, шприц для промивки вух,  глюкометр для виміру рівня цукру в крові і коробку лакмусних смужок на загальну суму 1200 грн.

      Стараюся по мірі можливості опікуватися освітнім закладом. Для учнів 1 класу на свято Першого дзвоника  придбав на суму 500 грн. різну літературу, матеріали для допомоги вчителю. За моїм зверненням з приводу  фінансування ремонтних робіт спортзалу школи с. Волошки виділено 50 000грн., роботи завершені. Гарна школа, в додаток до відбудованої церкви, газифікації села , реконструкція сільського клубу  – це ті справи, що дозволяють мені зайти в гості до любої оселі в моєму селі .

      В цьому році планую і надалі проводити роботу по вирішенню проблем моїх виборців, а саме:

  • електрофікація новобудов
  • огорожа кладовища
  • здача дитячого садочка с. Колодяжне

 

 

 

Депутат районної ради                                                                       Т.Б. Абрамчук

.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»