Звіт депутат Ковельської районної ради Андросюка Володимира Тимофійовича

 

Згідно із Законами України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве

самоврядування в Україні», як депутат Ковельської районної ради від

Всеукраїнського Об’єднання  «Батьківщина» надаю свій звіт щодо роботи  за 2017 рік.

Депутат районної ради перш за все, представник територіальної громади,

який  повинен брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування,

робити все можливе, аби покращити життя соціальних верств і конкретних громадян.

І тому моя депутатська діяльність була насиченою та охоплювала різні напрямки а також конкретні справи, була спрямована на захист інтересів громади Ковельщини, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень.

  Обов’язок депутата відвідувати пленарні засідання, приймати в них активну участь, що я добросовісно робив.  Протягом звітного періоду взяв участь у всіх 8 сесіях районної ради, постійно беру участь в роботі всіх постійних комісій, хоча обраний до бюджетної комісії.

  За  минулий рік в громадській приймальні на прийомі побувало120 виборців, з них  65- з усними і 55 - з письмовими заявами. Жодний випадок звернення не залишився поза увагою  і всім надана консультація і допомога у їх вирішенні.

    Упродовж року активно працював у сесійній залі. Мною було подано 36 депутатських звернень із 52  які надійшли  від всіх депутатів. Колеги депутати підтримали 10 запитів  із 24 які надійшли в районну раду. До розгляду кожного питання порядку денного підхожу виважено, шукаю можливості щоб розв»язати проблеми життя територіальної громади.  З відповідальністю підхожу до ухвалення кожного рішення, вношу свої пропозиції та зауваження, які  здебільшого підтримують депутати. Так із 18 питань внесених депутатами на розгляд  сесійних засідань 7 подано мною.

  Моя депутатська діяльність спрямована на вирішення існуючих проблем мешканців нашого району та покращення якості життя населення за такими основними напрямками:

 - якість комунальних послуг, медичного, торгівельного обслуговування, дошкільної та шкільної освіти, робота громадського транспорту.

- соціальне забезпечення малозабезпечених верств населення, благоустрій населених пунктів.

- екологічна ситуація.

- зайнятість населення.

- розвиток культури  та спорту.

Найбільша цінність нашої держави є люди, а тому своє завдання, як депутата районної ради, вбачаю в тому, щоб всебічно сприяти вирішенню їхніх життєвих проблем. Тільки по моїх зверненнях 16 громадян району отримали матеріальну допомогу  через управління соціального захисту населення.

 

Свій депутатський фонд  повністю використав для надання допомоги на лікування важкохворих.  На жаль в цьому році не вдалося збільшити цей фонд, хоча двічі порушував це питання на сесіях.  Виконавча влада та окремі колеги депутати швидше реагують на виділення коштів на канцтовари, ПММ, зв’язок, заправку  катриджів, а ніж на потреби людей, яким доводиться рятувати своє життя.

Двом жителям Ковельщини разом з колегою Анатолієм Корнійчуком придбані та завезені дрова на суму 1600гривень.

 По моїй ініціативі в Стеблівській школі замінена підлога і збудований туалет всередині приміщення, для встановлення огорожі на території Кричевичівської школи виділялись кошти як районного так і сільського бюджетів.  Дев’яти жителям с.Байківці встановлено газові лічильники, які вони не могли встановити більше 5 місяців.

 

   Постійно надаю допомогу  і підтримку при проведенні змагань громадською організацією інвалідів «Добродія в дії». Тільки хотілося  б, щоб наші голови об’єднаних громад і сільських рад при проведенні таких змагань разом з своїми жителями брали участь  в них із залученням мешканців з своєї громади, а то можна побачити учасників  Львівщини, Маневицького, Луцького, Любешівського, В.-Волинського, Горохівського, Ратнівського районів, а Ковельщину представляли учасники тільки трьох громад:

Голобської /голова Сергій Гарбарук/, а з  Колодяжненської та Поворської брали участь завдяки депутату-колезі Анатолію Корнійчуку, який надав транспорт  для доставки бажаючих на змагання.

     Шановні друзі! Сьогодні обласна рада заклала в своєму бюджеті фінансування програми «Власний дім» під кредитування  3% річних. Якщо у 2016 році цим кредитом скористалися 34 родини із загальною сумою 1,5 млн.грн, то в минулому році тільки  6   родин , в  тому числі 4 учасники АТО на суму 425 тисяч   гривень.  Це зменшення можна пояснити тим, що в районі відбувається децентралізація, район з свого бюджету фінансувати цю програму жителям громад не може, а об’єднані громади одні приймають цю програму і не виділяють кошти, а інші не хочуть приймати її. Шановні виборці, ідіть у свої громади і примушуйте депутатів приймати і  виділяти кошти, бо це один із шляхів де ще можна залучити бюджетні  кошти для покращення житлових умов і будівництва на селі.

   Постійно беру участь у проведенні районних заходів, відзначенні професійних свят.

Активно займаюся волонтерською роботою – збираємо продукти харчування, запасні частини, предмети гігієни та одяг для наших патріотів в зону АТО  та обласний госпіталь ветеранів війни.

 Сьогодні в центрі моєї роботи є і буде проста людина, її соціальний захист. Суспільство має бути справедливим, а влада чесною.

 

Тільки за таких умов життя стане кращим.

   У кожному нашому успіху є частинка шляховика, чиновника, комунальника, депутата, жителя Ковельщини, їхня підтримка і допомога. Тому звітуючи хочу подякувати кожному, хто допомагав, вірив, підштовхував, критикував, або просто був поруч.

Головне – не боятися брати на себе відповідальність і впевнено рухатися вперед, допомагати людям і розвивати село, яке абсолютно вірно,  вважають колискою української нації.  Я – реаліст, тож переконаний: держава одна ніколи не дійде до проблем кожного села чи міста, кожної вулиці чи двору, тому тільки спільна робота, коли ми будемо діяти злагоджено, без сварок, допоможе всім нам разом подолати ті труднощі, які сьогодні Україна проходить, які ще додатково  ускладнюються війною на Сході.

 Виконана робота – лише частина від задуманого. Але я знаю, що чітка мета, впевненість щире бажання і сумлінна праця неодмінно принесуть добрі плоди.

Я відкритий до діалогу і готовий допомагати всім, хто цього потребує.

З повагою Володимир Андросюк – депутат районної ради, фракція ВО «Батьківщина»

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»