Діяльність депутатів

Трибуна депутата: точка зору. Володимир АНДРОСЮК: «Ковельщина має значні можливості для розвитку аграрного сектора, але за умови підтримки держави»

21.11.2017 Діяльність депутатів

Володимир Андросюк – депутат Ковельської районної ради кількох         скликань, очолює фракцію «Батьківщина», активний учасник громадсько-політичного життя не тільки Ковельщини, а й Волині. У розмові з кореспондентом газети він поділився думками про соціально-економічну ситуацію в краї, роботу своїх однопартійців  у представницькому органі влади району.

Читати далі...

Волонтерська допомога від районної «Батьківщини»

25.04.2016 Діяльність депутатів

Знову позаду – три з гаком тисячі кілометрів доріг. Переповнені новими враженнями, зустрічами, під’їжджаємо до Ковеля. Відпочинемо,  підіб’ємо підсумки – і будемо готуватись до нової волонтерської поїздки на Схід України. 

Адже ми, як ніхто, знаємо – нас ТАМ чекають. І чекають не тому, що босі чи голодні, а тому, що кожен візит волонтерів-земляків для них – це та віддушина, той промінчик світла, що зігріває душу і підтримує тіло. В далекій стороні завжди приємно зустріти земляків, поговорити  не тільки  на відомі для них теми, згадати спільних знайомих, ба, навіть пригостити один одного, чим Бог послав. 

Читати далі...

До свята – сюрпризи від Володимира Андросюка

25.04.2016 Діяльність депутатів

Як ми й обіцяли, триває передсвятковий розіграш продуктових наборів серед учасників акції "Передплатіть і виграйте!". На цей раз своєрідні сюрпризи – пакети із крупою презентує депутат Ковельської районної ради (фракція "ВО "Батьківщина") Володимир Тимофійович Андросюк.

Власниками наборів стали мешканці Ковельщини, які передплатили нашу газету на перше півріччя 2016 року.

Читати далі...

ЩИРА ПОДЯКА

30.03.2016 Діяльність депутатів

Депутатська фракція ВО «Батьківщина» в Ковельській районній раді щиро дякує жителям села Любитів, які в неділю 27 березня з відкритою і щирою душею зустрічали волонтерів по збору продуктів воїнам на Схід. Ця акція була організована активістами Лідією Тарасюк і Володимиром Лисюком з допомогою 13 учнів Любитівської та Волошківської шкіл, які не дивлячись що недільний день, вийшли щоб своєю волонтерською допомогою і зібраними продуктами зігріти серця наших воїнів.

Читати далі...

Чергові відвідування воїнів АТО на Сході

30.03.2016 Діяльність депутатів

Як один день не схожий на інший, так і щораз волонтерська поїздка в зону проведення АТО відрізняється від попереднього рейсу. З кожними відвідинами наших воїнів на фронті все збільшується і збільшується відчуття оптимізму як в безповоротності нашої перемоги в цій війні, так і в тому, що наша українська армія в найближчому майбутньому має всі шанси стати однією з найпотужніших армій в Європі.

Читати далі...

Ні "вудки", ні "риби", одна пісна "юшка"

22.09.2015 Діяльність депутатів

Добігає термін повноважень VІ каденції депутатства в Ковельській районній раді. Хто слідкує за рубрикою "Трибуна депутата" або за  іншими публікаціями в газеті "Вісті Ковельщини", напевно,  уже має уяву про "депутатську кухню". Давно не писав для своїх виборців,  бо не було часу, а,  можливо,  не було тієї події, що зачепила за живе.

Читати далі...

Звіт депутатів фракції ВО «СВОБОДА»

17.09.2015 Діяльність депутатів

У 2010 році після місцевих виборів, у Ковельській районній раді була утворена фракція політичної партії ВО «СВОБОДА» у складі двох депутатів: Юрія Мельника та Юрія Поліщука. Незважаючи на те, що наша фракція була найменш чисельною, нам завжди вдавалося впливати на прийняття важливих рішень та ініціювати розгляд важливих питань. Будучи депутатами, дотримуючись вимог закону, щорічно звітували перед виборцями про свою діяльність, працювали прозоро і відкрито, проводили численні зустрічі з виборцями, відстоювали їхні інтереси.

Читати далі...

Не популізм, а турбота про людей

19.05.2015 Діяльність депутатів

Рішення Уряду щодо зменшення нормативів споживання газу без лічильників – це  велика перемога, досягнута спільними зусиллями громадськості та завдяки ініціативі ВО "Батьківщина" та її лідера Юлії Тимошенко. Ця  перемога отримана фактично для 3,5 мільйона споживачів, або  майже для 15 мільйонів громадян.
За розрахунками Юлії Тимошенко, це дозволить зменшити тарифи в півтора-два рази, оскільки наші громадяни не сплачуватимуть за газ, який їм фактично не поставлявся.

Читати далі...

"Батьківщина" не голосувала за антинародні зміни до пенсійного законодавства

19.03.2015 Діяльність депутатів

2 березня фракція “ВО "Батьківщина" у Верховній Раді в повному складі не голосувала за ухвалення законопроекту № 2212 щодо внесення змін до пенсійного законодавства, який істотно погіршує становище  українських пенсіонерів.

Цей Закон передбачає поетапне підвищення на 5 років пільгового пенсійного віку для жінок та збільшення страхового стажу для осіб, які мають право на пільгову пенсію.

Читати далі...

Порятунок України - у відродженні сільськогосподарської держави

05.03.2015 Діяльність депутатів

Зараз, коли відбувається катастрофічне падіння промисловості і зупинилися головні підприємства Сходу, варто робити ставку на аграрний сектор економіки, який забезпечить не тільки виробництво екологічно чистої продукції.
Щоб посилити фінансову самодостатність територіальних громад, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, повернути місцевим радам повноваженння  розпоряджатися землями, що перебувають у межах сільських, селищних і міських рад поза населеними пунктами, потрібно прийняти низку важливих законопроектів, які внесли на розгляд депутати від ВО "Батьківщина".

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»