Звіти депутатів

Звіт депутат Ковельської районної ради Андросюка Володимира Тимофійовича

26.03.2018 Звіти депутатів

 

Згідно із Законами України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве

самоврядування в Україні», як депутат Ковельської районної ради від

Всеукраїнського Об’єднання  «Батьківщина» надаю свій звіт щодо роботи  за 2017 рік.

Депутат районної ради перш за все, представник територіальної громади,

який  повинен брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування,

робити все можливе, аби покращити життя соціальних верств і конкретних громадян.

Читати далі...

Анатолій КОРНІЙЧУК: "Живу за принципом — відповідальність розпочинається з мене"

26.03.2018 Звіти депутатів

23 лютого минув рік від мого офіційного представлення в Ковельській районній раді. Все більшою і більшою стає активність колег-депутатів. Якщо ще не всі, але переважна більшість переймаються статусом представ­ницького мандата — депутата місцевої ради. Яскраво це видно з публікації звітів.

Читати далі...

Звіт про роботу депутата Ковельської районної ради сьомого скликання Зінчук Тетяни Василівни

28.04.2017 Звіти депутатів

Депутат – це не просто представник влади, особа, яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію. В першу чергу – це обранець, який дав людям конкретні обіцянки і зобов'язаний їх виконувати. Тому відповідно до статті 16  Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" пропоную звіт про свою роботу перед виборцями.

З форматом  роботи  в районній раді  я знайома, оскільки обиралась депутатом ради  попереднього  скликання.    В міру  можливостей  беру участь в роботі сесійних засідань, адже ряд питань, що ухвалюються депутатами,  мають безпосередній вплив на  життєдіяльність  моїх вибор­ців.

Читати далі...

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Ковельської районної ради сьомого скликання Лисковець Наталії Василівни

28.04.2017 Звіти депутатів

На виборах депутатів місцевих рад, що відбулись 25 жовтня 2015 року, жителі сіл Облап та Мислини  висловили мені   довіру та обрали  депута­том Ковель­ської районної ради. За посередництвом  газети "Вісті Ковельщини" ін­формую  виборців про свою роботу у 2016 році.

Я – людина відверта. Живу за принципом – відпові­дальність починається з мене, чітко собі усвідомлюю, що я готова робити все для того, щоб мій рідний край процвітав, та працювати на благо своїх виборців.

З моменту набуття  повно­важень депутата Ковельської районної ради працюю над виконанням своїх депутатських обов`язків, реалізацією перед­виборчої програми, виконую доручення виборців у спосіб, визначений  Законом України "Про статус депутатів місцевих рад".

Читати далі...

Звіт про роботу депутата Ковельської районної ради сьомого скликання Вишневського Федора Олексійовича

28.04.2017 Звіти депутатів

25 жовтня 2015 року з доброї волі жителів сіл Борщівки, Свидників, Малого Порська,  Великого Порська, Жмудчого та По­пович я вперше був обраний депутатом  Ковельської районної ради.

Відповідно до статті  5 Конституції України "…єдиним джерелом влади в Україні є народ", а депутати є його представниками, тому виборці мають право знати про  результати моєї депутатської діяльності в органах районної ради та у виборчому окрузі.

Читати далі...

Звіт про роботу депутата Ковельської районної ради сьомого скликання Олексюка Василя Івановича

28.04.2017 Звіти депутатів

Під час місцевих виборів У 2015 році жителі сіл Козлинич, Грив’яток, Луківки, Шкурата вже не вперше довірили мені представляти їх інтереси у Ковельській районній раді.

На виконання статті 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" звітую про свою діяльність перед виборцями за посередництвом газети "Вісті Ковельщини".

Зізнаюсь чесно, звітувати про депутатську діяльність не просто, адже вирішення того чи іншого питання залежить далеко не лише від моїх мож­ливостей чи мого особистого бажання його вирішити, а від впливу інших чинників: зако­нодавчих аспектів, якості державних і районних програм та наявності чи відсутності їх фінансових можливостей.

Читати далі...

Звіт про роботу депутата Ковельської сьомого скликання Степанюка Аркадія Михайловича

28.04.2017 Звіти депутатів

Народна мудрість гласить: "Поспішай зробити якнайбільше добра для людей”. Вміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання їм допомагати - це головна біблійна та життєва істина. За таким принципом нама­гаюсь жити і з такою життє­вою істиною я пішов у депу­тати Ковельської районної ради.

Читати далі...

Звіт депутата районної ради Анатолія Корнійчука

27.03.2017 Звіти депутатів

Відповідно до ст.16  ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад»,  депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями .

Позитивно сприймаю ініціативу звітування органів влади . Адже ще зовсім недавно потрібно було «витягувати» звіт від посадових осіб («Хватить ховатись –треба звітуватися»).

Читати далі...

Звіт депутата Ковельської районної ради Георгія Корнієвського.

27.12.2016 Звіти депутатів

Минув рік моєї роботи як депутата Ковельської районної ради від політичної партії «УКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП» у Ковельській районній раді. Згідно Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" звітую перед виборцями про проведену роботу.

Обраний до президії  Ковельської районої ради.

Читати далі...

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Ковельської районної ради

22.12.2016 Звіти депутатів

Звіт
про виконання депутатських повноважень депутата Ковельської районної ради
VІІ скликання
Об’єдкової Валентини Миколаївни

за період з 2015 по 2016 р.

 

     Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.  

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»