Корнійчук Анатолій Авакумович

korniy.jpg

Народився З липня 1964 року в селі Троянівка Ківерцівського району Волинської області в сім’ї робітника радгоспу «Троянівський». Після середньої школи навчався у Володимир-Волинському сільськогосподарському технікумі, який закінчив з відзнакою, здобувши спеціальність техніка-механіка.

Після служби в армії без відриву від роботи здобув вищу освіту в теперішньому Рівненському Національному університеті водного господарства та природокористування, захистивши на «відмінно» дипломний проект з організації ремонту автотракторної техніки та здобувши кваліфікацію інженера-механіка.

З 1988 по 1995 роки працював на різних інженерних посадах виробничо-технічного відділу Ковельського автобусного АТП 10706.

У бізнесових структурах розпочав працювати з 1995 року на посаді директора ПП «Автосервіс» (м. Ковель), що було пов’язано з проектом «Інтерпорт-Ковель».

Від вересня 1995 року і по сьогодні працює в ТзОВ «АВТОР». Обіймав посади начальника відділу маркетингу зовнішньоекономічного спрямування. Наразі є генеральним директором ТзОВ «АВТОР».

Громадську діяльність розпочав з участі у виборчому процесі 2004 року. Депутат V та VI скликань Ковельської районної ради від ВО «Батьківщина». У 2008 році відзначений Почесною грамотою Волинської обласної ради. Фінансував багато благодійних акцій.

Одружений. Виховує трьох синів - Сергія, Андрія та Богдана.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»