Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальної громади сіл, селищ району у власність об’єднаних територіальних громад

 

                                                         

 

 

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                       

РІШЕННЯ

 

від 25 грудня  2015 року №2/18

             м. Ковель       

Про безоплатну передачу майна спільної власності

територіальної громади сіл, селищ району  у

власність об’єднаних територіальних громад

 

 

Відповідно до статтей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’днання громад»,  Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  рішення районної ради  від  06 квітня 2012  року №16/3 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, рішення районної ради від 16.06.1998 року № 2/4 та від 11.12.2008 року № 24/12 „Про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації”, враховуючи, що відповідно до статей 177, 181, 190 Цивільного кодексу України, статей 52, 55, 62, 63, 66, 73, 78 Господарського кодексу України об’єктом права є як установа чи організація, так і будівлі, приміщення, у яких вони розміщуються,   районна рада вирішила:

 

1.Передати з  безоплатно із спільної власності територіальної громади сіл та селищ району у  власність Голобської  об’єднаної  територіальної  громади нерухоме майно згідно переліку (додаток №1), а також рухоме майно, яке закріплене за цими об’єктами.

2. Передати   безоплатно із спільної власності територіальної громади сіл та селищ району у  власність Велицької об’єднаної  територіальної  громади нерухоме майно згідно переліку (додаток №2), а також рухоме майно, яке закріплене за цими об’єктами.

3. Передати безоплатно із спільної власності територіальної громади сіл, селищ району у  власність Голобської та Велицької об’єднаних  територіальних  громад земельні ділянки на яких розміщені об’єкти нерухомості, які передаються у відповідності до пунктів 1,2  цього рішення.

4. Затвердити склад комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальної громади сіл та селищ району у спільну власність Голобської та Велицької об’єднананих територіальних  громад  майно (додаток №3).

5. Вищевказаній комісії здійснити приймання-передачу майна спільної власності територіальної громади сіл та селищ району у спільну власність Голобської та Велицької об’єднананих територіальних  громад відповідно до норм чинного законодавства та у місячний термін надати акти приймання –передачі на затвердження голові районної ради.

6. Ковельській РДА,  після оформлення відповідних документів внести зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району, затвердженого  рішенням районної ради від 06 квітня 2012 року N16/3.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію  з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

 

 

Голова районної ради                                                                                       А. Броїло

 

 

 

Кульцман 59 400

Матяшук 50550

ДолученняРозмір
Додаток149 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»