Про внесення змін до районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.09.2012 року №20/5

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

від 23 лютого 2017 року №11/9  

                м. Ковель

 

 

Про внесення змін до районної цільової

соціальної Програми забезпечення житлом

дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського

піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки,

затвердженої рішенням районної ради від 28.09.2012 року

№20/5

 

         Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 4,33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», з метою соціально-правового захисту і застосування ефективних форм соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування районна рада вирішила:

1. Внести зміни до вищевказаної Програми в розділ 8 «Завдання і заходи, спрямовані на виконання  цільової соціальної  Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки», а саме :

 Пункти 1,2,3,5,6,7  в графі «Виконавці»,  викласти у наступній редакції: «Служба у справах дітей райдержадміністрації, виконкоми сільських та об’єднаних територіальних громад (ОТГ)».

Пункт  4  у графі «Виконавці»,  доповнити  словами «Відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації».

Доповнити розділ додатками 1 і 2 (додаються).

 

2.  Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони  здоров’я, соціального захисту населення, материнства та дитинства, сім’ї, молоді та спорту, трудових ресурсів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                         А. Броїло

 

        Ілюшик 51640

ДолученняРозмір
ДОДАТОК 131.5 КБ
ДОДАТОК 230 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»