Про Програму висвітлення діяльності органів державної виконавчої влади у місцевих засобах масової інформації на 2018 – 2020 роки

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА 

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

 

 

від 15 грудня 2017 року №18/13

               м. Ковель

 

Про Програму висвітлення діяльності

органів державної виконавчої влади

у місцевих засобах масової

інформації  на 2018 – 2020 роки

 

Відповідно до  пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в України засобами масової інформації», «Про доступ до публічної інформації», з метою забезпечення конституційного права громади району на отримання інформаційної продукції, забезпечення прозорості, відкритості в діяльності органів державної виконавчої влади району шляхом широкого та всебічного інформування громадськості з соціально-економічних питань, налагодження діалогу між громадою  району, районна рада вирішила:

 

  1. Затвердити Програму висвітлення діяльності органів державної виконавчої влади  у місцевих засобах масової інформації на 2018 – 2020 роки (далі - Програма), що додається.
  2. Управлінню фінансів райдержадміністрації передбачити кошти на реалізацію заходів Програми, виходячи  з реальних  можливостей  бюджету.
  3. Рекомендувати сільським та селищним головам розробити, у встановленому порядку, відповідні Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування у місцевих засобах масової інформації та внести  проекти Програм на розгляд чергових сесій сільських, селищних рад.
  4. Контроль за виконання цього рішення   покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

Голова районної ради                                                                                 А. П. Броїло

Олексюк 530 60

ДолученняРозмір
Програма74.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»