Про продовження терміну дії районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018-2020 роки

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА 

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

 

від 15 грудня 2017 року №18/ 33

                 м. Ковель

 

Про продовження терміну дії районної

цільової Програми  підтримки індивідуального

житлового будівництва на селі  «Власний дім»

на 2018-2020 роки

 

         Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  проект Обласної цільової програми підтримки індивідуального   будівництва на селі «Власний дім» на 2018-2020 роки» та з метою поліпшення житлових умов жителів району, районна рада вирішила:

         1. Продовжити на 2018-2020 роки дію районної цільової програми  підтримки  індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», затвердженої рішенням районної ради від 21.02.2007 року № 9/6.

         2. Фінансування Програми  проводити за рахунок коштів Державного, обласного, районного бюджетів  та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

       3. Координацію роботи щодо реалізації заходів Програми  здійснює управління регіонального  розвитку райдержадміністрації.

      4. Рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад району затвердити місцеві цільові програми  підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», передбачивши виділення  коштів на кредитування забудовників – мешканців сіл, селищ об’єднаних територіальних громад.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин,  екології та  використання природних ресурсів.

 

Голова районної ради                                                                            А.П. Броїло

 

Білинська

71 740

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»