Зустріч з директорами шкіл Ковельщини

Нещодавно голова Ковельської районної ради Андрій Броїло зустрівся з окремими директорами  шкіл Ковельського району. Сергій Лисюк, директор ЗОШ І – ІІІст. с. Дроздні та Галина Йовик, директор ЗОШ І –ІІ ст.. с. Гішин, депутат Волинської обласної ради, розповіли Андрію Петровичу про навчання діток у першому класі в умовах Нової української школи, готовність  навчальних  закладів до осінньо – зимового періоду.

В ході бесіди присутні обговорили питання можливості впровадження енергоефективних заходів, а саме оцінки ефективності використання енергоресурсів у навчальних за

кладах, економічний ефект від зниження споживання енергоресурсів, шляхи підвищення культури енергоспоживання. Також посадовці обговорили питання облаштування в школах інклюзивно – ресурсних кімнат. В свою чергу Андрій Петрович запропонував посилити роботу в навчальних закладах району в частині виховання патріотизму у дітей, запровадити факультет тактичної медицини та заслухав пропозиції присутніх щодо втілення запропонованого в життя.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»