земельні відносини

В історії розвитку української держави земельні відносини завжди посідали особливе місце. Це й не дивно, адже, земля для українського народу є основним багатством  з його унікальними  характеристиками та якостями.

Разом з тим, вона завжди була і є об’єктом уваги для господарників та органів влади всіх рівнів. Адже, нерідко трапляються такі випадки, коли наші довірливі селяни, власники земельних часток (паїв) попадають в незрозумілі договірні відносини з орендарями земельних наділів.  Цього понеділка до голови районної ради Андрія Броїла зателефонували із с. Грив’ятки, що на території Поворської ОТГ, з повідомленням про те, що в сільському клубі невідомі люди організували зустріч з селянами, пропонуючи їм віддати в оренду земельні паї. На таке повідомлення оперативно зреагували і голова районної ради Андрій Броїло, депутати районної ради Аркадій Степанюк, Володимир Андросюк, Василь Олексюк прибули до Грив’яток. Спілкуючись  з потенційними орендарями, представники  районної ради, на жаль, не почули чіткої  відповіді на запитання про плани щодо господарювання та використання земель. Відтак, депутати порадили селянам не поспішати , а детальніше вивчити умови договору оренди землі та інші питання земельних відносин.

У цей же день народні обранці мали можливість  поспілкуватися  з директором СТзОВ «Моноліт Агро» Андрієм Куріяном, а також побували в ЗОШ  І – ІІІ ст.. с. Козлиничі. Представників  районної ради супроводжував в.о.старости  Микола  Літвінчук, який  і ознайомлював депутатів з проблемами старостинського округу.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»