засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району

В рамках підготовки до чергової сесії районної ради та відповідно до затвердженого графіку проведення постійних комісій районної ради, 18 жовтня відбулося  засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, яке провів голова цієї комісії Аркадій Степанюк.

Участь в засіданні взяли члени цієї комісії Володимир Андросюк, Валерій Миронюк, Володимир Хомік, Олександр Титомир. В роботі постійної комісій також брали участь голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський,  голова райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, депутат районної ради Георгій Корнієвський, начальник управління фінансів Ковельської райдержадміністрації Світлана Карпюк, начальник управління соціального захисту населення Ковельської райдержадміністрації Олена Давидович, начальник відділу культури Ковельської райдержадміністрації  Тетяна Матяшук, начальник відділу освіти Ковельської райдержадміністрації Ірина Ревейчук, головний лікар Центру ПМСД Ковельського МТМО Геннадій Давидюк, окремі сільські, селищні голови та запрошені.

На початку засідання Аркадій Степанюк ознайомив присутніх із регламентом роботи та порядком денним засідання комісії.   На профільній комісії  депутати розглянули питання:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №10/10 «Про районний бюджет на 2017 рік».
  2. Про реорганізацію комунального підприємства «Архітектурне бюро Ковельського району» шляхом приєднання до комунального підприємства «Ковельрайкомунсервіс».
  3. Інформація відділу культури Ковельської райдержадміністрації щодо використання бюджетних коштів виділених на галузь у 2017 році і підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період.
  4. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району частини приміщення із комунальної власності міста Ковеля.
  5. Про надання згоди на безоплатну передачу частини приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність міста Ковеля.  
  6. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.11.2015 року №1/8 (із змінами) «Про утворення постійних комісій Ковельської районної ради сьомого скликання».
  7. Про внесення доповнень до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 06.04.2012 року № 16/3
  8. Про підтримку звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо  внесення змін до Постанови  від 30.09.2015р. № 2494
  9. Різне.

Усі члени комісії працювали активно, засідання пройшло у конструктивному руслі з активним обговоренням усіх питань порядку денного. З усіх питань розглянутих комісією були зроблені відповідні висновки та надані рекомендації. Погоджені проекти рішень будуть розглянуті на черговому пленарному засіданні районної ради.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»