Засідання колегії

11 cерпня  голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман взяли участь у  засіданні колегії облдержадміністрації, що відбулась в режимі відеоселекторного зв’язку, яку провів голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
Щодо результатів економічного розвитку області проінформував заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук. Сергій Дмитрович зазначив, що на сьогодні  в області утворено 20 об’єднаних територіальних громад, в яких відбулися перші вибори депутатів та голів місцевих рад.  Для 15-ти волинських ОТГ, що об’єднались у 2015-2016 роках,  постановою Кабінету Міністрів України було затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад на 2017 рік в сумі 50 млн. 123 тис гривень.
Про розвиток соціальної сфери області доповіла заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець. Вона окреслила  пріоритетні завдання  галузі освіти на ІІ півріччя. Серед них оптимізація навчальних закладів та створення опорних шкіл з метою створення рівного доступу до якісної освіти, забезпечення інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами, максимальне забезпечення дошкільною освітою, а також ліцензування нових робітничих професій у закладах ПТНЗ відповідно до потреб місцевого ринку праці.
В галузі медицини пріоритетними завданнями на ІІ півріччя є завершення роботи по створенню госпітальних округів, продовження реалізації проекту Світового банку з розвитку мережі амбулаторій та розширення доступу громадян до медикаментозного забезпечення за урядовою програмою «Доступні ліки».
  За  результатами засідання були прийняті відповідні рішення та окреслені завдання щодо соціально-економічного розвитку області  завдання на друге півріччя 2017 року.
 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»