«Я маю право на чесну платіжку»

Картинки по запросу фото чесна платіжка

❗️26 червня цього року Уряд підтримав запровадження інформаційної кампанії «Я маю право на чесну платіжку», яка реалізується Міністерством юстиції України спільно з системою безоплатної правової допомоги. Дана кампанія передбачає впровадження механізмів установлення справедливих цін на тепло і гарячу воду.

 ЇЇ мета, насамперед, захист прав громадян у сфері надання житлово-комунальних послуг та викорінення будь-яких схем з обрахуванням тарифів.

Прийнята Кабінетом Міністрів постанова врегульовує ціни на гарячу воду по всій Україні, зокрема, граничний тариф для населення тепер становитиме 83 гривні за кубометр гарячої води для осель з рушникосушарками та 75 гривень за 1 кубічний метр – у разі відсутності сушарок. Крім того, проект запроваджує граничну ціну за опалення на

рівні 1400 гривень за гігакалорію. 

 

Забезпечення перерахунку вартості послуг за новими тарифами має бути здійснено відповідними органами місцевого самоврядування до 01 вересня 2019 року.

 

Як бачимо, Уряд України зробив перший, але такий важливий для населення крок, адже оплата за комунальні послуги повинна бути розумною та обґрунтованою і ні в якому разі не порушувати права громадян.☝

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»