Вшанували борців рідної землі

14 жовтня, на Покрову, ми вшановуємо оборонців рідної землі: від сивочолих ветеранів до молодих людей, які нещодавно одягли військову форму. 
Напередодні свята, Дня захисника України, представники районної та міської влади, громадських організацій, установ і підприємств, учнівська молодь, жителі Ковельщини прийшли на меморіал Слави згадати усіх, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога: відважних козаків, славних воїнів УПА, учасників Другої світової війни та бойових дій у воєнних конфліктах на території інших держав, ветеранів АТО і тих, хто сьогодні несе нелегку військову службу на сході держави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто ціною власного життя виборював волю й незалежність нашої держави.

«На превеликий жаль, гинуть наші патріоти - добровольці та воїни української армії. Ми, в неоплатному боргу перед тими, чиї серця перестали битись на полі битви, перед тими, хто пожертвував власною волею і добробутом в ім’я соборної незалежної демократичної держави

Ідуть роки, століття, український народ не забуває своїх звитяжних сторінок, історичних діячів і героїв», - наголосила ведуча Аліна Кубська. 
Поминальну панахиду відслужив благочинний Ковельського міського деканату ПЦУ протоієрей Василь Мичко з духовенством.

На завершення заходу лягли квіти до стели загиблим землякам – учасникам АТО, воїнам-інтернаціоналістам та Вічного вогню.  Джерело: http://www.kovelrada.gov.ua

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»