Виїзний прийом громадян

9 серпня голова районної ради Андрій Броїло провів виїзний прийом в населених пунктах колишньої Кричевичівської сільської ради. Участь у виїзному прийомі громадян взяли депутати районної ради Володимир Андросюк та Григорій Рудюк, в.о. начальника Держгеокадастру у Ковельському районі Галина Левчук, заступник сільського голови Колодяжненської сільської ради Роман Осійчук, ТОВ «Центр «Ковельгеодезія» Тетяна Чирук.

Світлина від Ковельська районна рада.Основною метою зустрічі посадових осіб Ковельської районної ради з жителями району  було  спілкування з громадою, виявлення існуючих проблем та пошук спільних шляхів їх вирішення.

Жителі сіл Кричевичі, Черемошне та Ломачанка виявили високу активність та небайдужість до особистих, так і загально-громадських проблем, які їх хвилюють. Зокрема громадян турбували земельні питання, обмолоту зернових, зволікання у видачі паспортів. В ході прийому громадян неодноразово звучала критика  на адресу роботи колишньої Світлина від Ковельська районна рада.Кричевичівської сільської ради з вини якої, на думку громадян, люди до цього часу не можуть отримати документи , які посвідчують власність на земельну частку паю.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»