Вітання голови районної ради Андрія Броїла з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку.

Картинки по запросу "фото з днем радіо телебачення та зв'язку""Шановні працівники, ветерани радіо,телебачення та зв'язку!

Щиро та сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

     Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують Вас у повсякденному житті. Без Вашої роботи неможливо уявити сучасне життя – кожного дня мільйони людей спілкуються по телефону, відправляють телеграми, факси або СМС-повідомлення, слухають радіо, дивляться телевізор, заходять в Інтернет. Тому важко переоцінити роль радіо та телебачення у формуванні громадської думки, висвітленні життєдіяльності нашого краю. Адже, Ви скорочуєте відстані між людьми, містами та країнами. У важкі для України часи Ваша професійна робота важлива, як ніколи. Сьогодні ви також стали воїнами, які борються за правду та справедливість на інформаційному фронті. 

Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова.

Як відомо, Ковельська районна рада тісно співпрацює з «12 каналом Волині», разом втілюють цікаві проєкти про життя на Ковельщині. А також висвітлює свою діяльність на сторінках громадсько – політичної газети «Вісті Ковельщини, в тісній співпраці з її колективом.  Тож, шановні колеги,  прийміть наші найщиріші привітання з професійним святом. Дякую Вам за чітку громадську позицію та відданість справі.

     В день Вашого професійного свята бажаю усім міцного здоров’я, добра й злагоди у ваших сім’ях, здійснення задумів та мрій, удачі, успіхів та благополуччя. Хай всі вВаші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

     Миру та благополуччя вам і вашим сім'ям!

З повагою,

Голова Ковельської районної ради Андрій Броїло

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»