Вітання голови районної ради Андрія Броїла з Днем студента

Картинки по запросу "фото з днем українського студента"Шановні студенти Ковельщини, а також ті, хто присвятив своє життя студентству!
Щороку 17 листопада відзначається Міжнародний день студента.
Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди цього свята!

Студентські роки - це час великих сподівань, сміливих кроків уперед. З ними пов’язані перші серйозні уроки життя, перші глибокі пізнання обраної професії, перші пошуки власних цінностей. Це найцікавіший, веселий і водночас дуже відповідальний етап у житті кожної людини, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів. Саме в цей час формується громадянська і життєва позиція людини.

Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою мету і домогтися свого – таким має бути кредо сучасного студента. Переконаний, що всі ви – висококваліфіковані спеціалісти у майбутньому, палкі патріоти та наша гордість.

Дорогі студенти! Щиро бажаю Вам бути на рівні високих вимог сучасного життя. Щастя Вам на життєвому шляху, вірних друзів, мудрих наставників, досвідчених колег, надійних партнерів Бажаю, щоб кожен ваш день був незабутнім, наближав до цілі, був сповнений радості спілкування, та яскравих вражень. Успіхів вам, творчих досягнень, упевненості в собі та благополуччя. Зі святом!

З повагою,

голова Ковельської районної ради Андрій Броїло

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»