Відкриття меморіальної дошки Миколи Яворському

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Ніхто не знав, що  на нашій землі трапиться таке лихо, як війна,   хто міг сподіватися, що в серці Європи будуть гинути люди, захищаючи свою Батьківщину? Сьогодні ідуть на небеса найкращі, навіки перестають битися їхні молоді серця. Ми не маємо права забути бодай одне ім'я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє.

  Адже, 16 березня 2017 року в зоні АТО, в селі Старий Айдар Станично – Луганського Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.району Луганської області, перестало битися серце ще одного героя України, захисника нашої Батьківщини Яворського Миколи Васильовича. Родина втратила батька, але Україна отримала нового Героя. У опорному закладі загальної середньої освіти "Поворський ліцей Поворської сільської ради Волинської області", де навчався Микола Яворський,  8 травня 2018 року, саме в День памяті та Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.примирення , відкрили меморіальну дошку на його честь. Відтепер усіх, хто буде  переступати поріг школи, буде зустрічатися з німим поглядом нашого земляка Миколи Яворського. Для того, аби вшанувати пам'ять Героя,  на подвір’ї школи зібралися  його рідні, сусіди, учні, педагоги, випускники школи, керівництво районної та сільської влади, депутати районної та місцевої рад, військовослужбовці ВЧ А 1547, поворчани.  Звернувшись до присутніх,  голова районної ради Андрій Броїло,  зазначив, що  безсмертний подвиг українських героїв новітньої сучасності тих, які полягли за нашу Українську державу назавжди залишиться у наших серцях та буде прикладом жертовності для майбутніх поколінь. А також Андрій Петрович від імені депутатського корпусу Ковельської районної ради висловив слова щирого співчуття родині загиблогоСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. поворчанина Миколи Яворського. В свою чергу Поворський  сільський  голова Сергій Семенюк, зазначив, що  ідея виготовлення та встановлення дошки, як символ вічної пам’яті про хорошого учня, належить керівнику місцевого закладу загальної середньої освіти Наталії Демчук. Честь відкрити  меморіальну дошку було надано побратимам Миколи Васильовича - військовослужбовцям військової частина А 1547, опісля,  протоієрей Петро Степанюк, настоятель Свято - Покровського храму с. Поворськ, освятив меморіальну дошку. Пам'ять Героя Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.вшанували хвилиною мовчання, запалили свічки та поклали квіти до меморіальної дошки.

Згодом, голова районної ради Андрій Броїло, голова райдержадміністрації Віктор Козак, родина загиблого, учні, педагоги та військовгослужбовці відвідали могилу, де похований Микола Васильович, який назавжди в нашій пам’яті залишиться світлим та сонячним, який боровся за щасливе  майбутнє, про яке мріє кожен українець. Герої не вмирають – Герої серед нас.Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»