ВІДБУВСЯ ОРГКОМІТЕТ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Сьогодні, 11 січня 2018 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана з метою належної підготовки   і відзначення в районі Дня Соборності України відбулося засідання організаційного комітету.

Учасниками засідання були голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови ради Олександр Пасенковський, керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації. 

В ході засідання було скоординовано план заходів з відзначення в районі Дня Соборності

України. 

Відтак,  22 січня 2018 о 12.00 годині в читальній залі  центральної районної бібліотеки відбудеться районний тематичний захід за участі представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,  учасників Революції Гідності, АТО, сімей загиблих учасників АТО, представників політичних формувань, громадських організацій, трудових колективів, громадськості та духовенства  району. Від учасників заходу будуть покладені  вінки та квіти до пам’ятника «Борцям за волю України»,  стели пам’яті на честь загиблих ковельчан – учасників АТО. 

В рамках спланованих заходів, в населених пунктах району пройдуть урочисті заходи з покладанням квітів до меморіальних дошок та місць поховань учасників АТО. Окрім того, в закладах освіти району заплановано проведення тематичних уроків, інформаційних годин, інших заходів, присвячених Дню Соборності України, в закладах культури -  культурно - мистецьких та інформаційно - просвітницьких заходів, в бібліотеках - філіях - книжкових виставкок, тематичних полиць, що висвітлюють  історичні події, пов'язані з боротьбою українського народу за свою державність. У храмах району будуть відслужені молитви за мир і єдність в Україні.

 

Джерело : Ковельська РДА

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»