Відбувся обласний семінар методистів з історії

Вчора голова Ковельської районної ради Андрій Броїло взяв участь у обласному семінарі методистів з історії на тему: «Національно – патріотичне виховання в аспекті викладання історії в закладах загальної середньої  освіти», що проходив на базі ООЗ «НВК «ЗОШ І –ІІІ ст.. - гімназія» смт. Голоби».

Присутні обговорили питання реалізації освітньої політики в умовах децентралізації, національно – патріотичнго виховання на уроках історії, ролі керівника закладу у створенні умов для розвитку і самореалізації особистості як громадянина України.

В свою чергу, голова районної ради Андрій Броїло зазначив, що виховання дітей – дуже відповідальна справа. Перед педагогами постає багато складних і водночас важливих завдань: як виростити гармонійну особистість, на які моральні цінності зорієнтувати дитину? Як підтримати допитливість учнів і зробити процес виховання цікавим і бажаним? Як зберегти і примножити доброту, людяність, любов до рідної землі, повагу до держави та людей? Виховання незалежної і гармонійної особистості, справжніх патріотів нашої Батьківщини – найголовніше завдання освітян. Потрібно бути цікавим для своїх вихованців, але й не забувати, що виховання – це не розвага, а процес утворення моральної і духовної основи людини. Сьогодні як ніколи постає питання про національно-патріотичне виховання підростаючого покоління. Тому, навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві. Адже,  останні  події  дають підстави стверджувати, що переважна більшість громадян України, серед яких є і діти, і молодь, виявили високу патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію.   Тому одним із найважливіших завдань педагогів є продовження роботи з формування у дітей та молоді громадянських якостей, розуміння приналежності до Українського народу.

Також учасники семінару мали можливість відвідати відкриті та інтегровані уроки в 10-11 класах,  побувати на майстер – класах з техніки стрінг – арту, та заслухати інформацію про діяльність методистів з питань організації національно – патріотичного виховання на уроках історії.

    

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»