Відбулося засідання постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді материнства і дитинства, фізичної культури і спорту

Сьогодні, 5 грудня 2017 року, в залі засідань під головуванням Василя Олексюка  відбулося засідання  постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення,  у справах сім’ї, молоді материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.

В роботі комісії взяли участь голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, перший заступник голови Ковельської райдержадміністрації Роман Кульцман, консультант голови районної ради з питань юридичного забезпечення  Володимир Клімчук, начальники відділів та управлінь Ковельської райдержадміністрації, депутати Ковельської районної ради. 

На засіданні депутати розглянули проекти рішень по питаннях, які вносяться на розгляд 18 чергової сесії районної ради, а саме:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №10/10 «Про районний бюджет на 2017 рік»
  2. Про районний бюджет на 2018 рік.
  3. Про звіт голови Ковельської  районної ради А.П. Броїла про роботу за період з листопада 2016 року по грудень 2017 року.
  4. Про звіт постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.
  5. Про звіт відділу освіти Ковельської райдержадміністрації щодо використання бюджетних коштів в 2017 році і підготовку закладів освіти до роботи в зимовий період.
  6. Про Районну комплексну програму з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року.
  7. Про внесення змін до рішення районної ради від 27 вересня 2013 року №26/17 «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня».
  8. Про надання згоди на зміну функціонального призначення приміщення.
  9. Про делегування представників від Ковельської районної ради для роботи в складі Госпітальної ради Ковельського госпітального округу.
  10. Про План роботи Ковельської районної ради на 2018 рік.

На засіданні постійної комісії депутати заслухали та обговорили інформацію з вищезазначених питань та схвалили відповідні рекомендації .  

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»