Відбулося засідання постійної комісії Ковельської районної ради

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи. Депутати постійної комісії Георгій Корнієвський, Іван Абрамчук, Іван Сорока, Сергій Кондратюк за участі голови районної ради Андрія Броїла, заступника голови районної ради Олександра Пасенковського, першого заступника голови Ковельської РДА Романа Кульцмана, керівника місцевої прокуратури Олександра Бабенкова, начальника відділу організації несення служби в місті Ковель Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Тараса Михалка, начальника сектору моніторингу Ковельського ВП НП Олександра Вегери заслухали наступні питання порядку денного :

Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території району за І-ше півріччя 2019 року.

Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Ковельського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області на території району за  І-ше півріччя 2019 року.

Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2018 року №23/28 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Про внесення змін до списку присяжних Ковельського міськрайонного суду, затвердженого рішенням районної  ради  від 23 лютого 2017 року №11/12

Про підтримку звернення депутатів Луцької районної ради щодо незаконного змушування ПАТ «Волиньгаз» облаштовування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі інформації за рахунок бюджетних коштів

Про внесення змін  до рішення  районної ради від 13 грудня 2018 року №23/26 «Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради»  на 2019 рік.

Різне

Під час розгляду питання «Різне» головуючий на засіданні Георгій Корнієвський ознайомив присутніх зі зверненням депутатів Кам’янської районної ради Черкаської області щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати українські землі та запропонував заслухати вищезазначене питання на черговій 26 сесії районної ради. Така пропозиція мала підтримку в членів постійної комісії.

В результаті обговорення членами постійної комісії були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії районної ради.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»