відбулося засідання постійної комісії ковельської районної ради

Вчора провели зустріч і  депутати – члени постійної комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

Із восьми членів загального складу на засідання комісії прибули лише чотири  - заступник голови комісії В’ячеслав Шворак та члени дорадчого органу – Тарас Оніжук, Григорій Рудюк, Олег Шкоропад. 

Депутати вирішили заслухати питання проекту порядку денного комісії в порядку інформації. Зокрема, члени постійної комісії розглянули  наступні сесійні питання: 

1.  Про звіт голови Ковельської  районної ради А.П. Броїла про роботу за період з листопада 2017 року по грудень 2018 року.

2.  Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».

3.  Про районний бюджет на 2019 рік.

4.  Про інформацію управління соціального захисту населення Ковельської РДА про призначення житлових субсидій на зимовий період 2018-2019 років  в Ковельському районі.

5.  Про хід виконання Комплексної програми розвитку галузі АПК в Ковельському районі на 2016-2020 роки.

6.  Звіт про виконання Програми розвитку земельних відносин, використання  та охорони земель в Ковельському районі на 2013-2017 роки.

7.  Про звіт постійної комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

8.   Про план роботи районної ради на 2019 рік.

9.   Про стан передачі у комунальну власність земель державної власності (передача земель ОТГ).

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»