Відбулося засідання постійної комісії Ковельської районної ради

16 травня відбулися збори постійної комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів. Під головуванням заступника голови комісії В’ячеслава Шворака та за участі депутатів – членів комісії Тетяни Зінчук, Григорія Рудюка, Юрія Хороших була заслухана інформація щодо розгляду наступник питань порядку денного:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».
  2. Про призначення директора комунального підприємства Ковельської районної ради  «КОВЕЛЬРАЙКОМУНСЕРВІС».
  3. Звіт про виконання Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель у Ковельському районі на 2013 – 2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 09.07.2013 року №25/4.
  4. Про затвердження технічних документацій  з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок. 
  5. Про виконання рішення районної ради від 20.07.2017 року №16/3 «Про звіт тимчасової контрольної комісії по вивченню ситуації, що склалася з вивезенням відходів з Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» на територію Ковельського району».

     6.Різне.

До обговорення цих питань були запрошені Броїло Андрій Петрович – голова Ковельської районної ради; Козак Віктор Теодосійович – голова Ковельської районної державної адміністрації; Кульцман Роман Ярославович – перший заступник голови Ковельської РДА;Карпюк Світлана Семенівна – начальник управління фінансів Ковельської райдержадміністрації;Клімчук Володимир Іванович – консультант голови районної ради з питань юридичного забезпечення; Білинська Лариса Іванівна - начальник управління регіонального розвитку Ковельської РДА; Пшава Олександр Гнатович – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи апарату Ковельська РДА; Андросюк Володимир Тимофійович – депутат Ковельської районної ради.

Детального вивчення та зацікавленості депутатів було навколо проекту рішення Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік», а саме, дискусійно обговорювалися пропозиції по розподілу коштів від перевиконання загального фонду районного бюджету станом на 01.05.2018 р.

Під час розгляду другого питання порядку денного, депутатами – членами постійної комісії та запрошені заслухали пропозиції щодо діяльності КП «Ковельрайкомунсервіс» кандидата на посаду директора цього підприємства Олександра Королюка,  який в свою чергу повідомив, що на цей час є виконуючим обов’язки директора КП та розповів про певні здобутки за цей період. Адже, вже заключні договори між КП «Ковельрайкомунсервіс» з Тойкутською та Доротищенською сільськими радами про вивезення твердо – побутових відходів від населення підвідомчих їм територій.

В питанні «Різне»  начальник управління регіонального розвитку Лариса Білинська ознайомила з дією Програм на території Ковельського району, що сто­суються теми сільського господарства. Скориставшись нагодою, голова районної ради Андрій Броїло повідомив учасникам заходу, що дата проведення 20 сесії районної ради – 24 травня 2018 року.

З розгляду питань порядку денного зборів постійної комісії депутати інформацію вирішили прийняти інформацію до відома та розглянути вище запропоновані проекти рішень на сесійному засіданні.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»