Відбулося засідання організаційного комітету

День українського добровольця - це свято справжніх патріотів, людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для своєї країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності.  Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони щоразу  доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Так, Україна з 2017 року має можливість вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності нашої України, адже Постановою Верховної Ради України від 17.01.2017 № 1822-VIII встановлено 14 березня День українського добровольця.

В зв’язку з цими подіями, голова районної ради Андрій Броїло та заступник голови районної ради Олександр Пасенковський сьогодні, 6 березня, взяли участь у засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня українського добровольця на Ковельщині.

В ході засідання було вирішено провести районний захід з нагоди Дня українського добровольця 14 березня о 12.30 год. в Будинку культури с. Зелена за участю представників районної влади, місцевого самоврядування, духовенства, політичних партій та громадських організацій, учасників добровольчих батальйонів, волонтерів, учасників АТО.  Також  
14 березня відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за волю України», Стели пам’яті на честь загиблих земляків-жителів Ковельщини. В населених пунктах району пройдуть тематичні заходи з покладанням квітів до пам’ятних знаків та місць поховань ковельчан, які загинули під час антитерористичної операції. В закладах загальної середньої освіти району відбудуться тематичні уроки, виховні години, зустрічі з учасниками добровольчих батальйонів, інші заходи, присвячені Дню українського добровольця. У закладах культури будуть проведені  культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи.  

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»