відбулося засідання бюджетної комісії

25 червня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, під головуванням Аркадія Степанюка.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Андрій Броїло, голова Ковельської райждержадміністрації Віктор Козак, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, перший заступник голови Ковельської РДА Роман Кульцман,  начальник управління фінансів Ковельської райдержадміністрації Світлана Карпюк, начальник відділу освіти Ковельської РДА Ірина  Ревейчук,  депутат районної ради Георгій Корнієвський .

Члени постійної комісії, а саме  Олександр Титомир, Володимир Андросюк, Святослав Волошук, Віктор Сидорчук, Валерій Миронюк, розглянули наступні питання порядку денного чергової 25 сесії районної ради:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2018 року №23/28 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Інформує: Карпюк С.С. – начальник управління фінансів Ковельської РДА

  1. Про надання дозволу на списання майна  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що перебуває на балансі Ковельського МТМО .

Інформує: Кубай О. В. – головний лікар Центру ПМСД Ковельського МТМО

  1. Про звіт постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Інформує: Степанюк А.М. – голова постійної комісії

  1. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що перебуває на балансі Голобської та Люблинецької селищних рад.

Інформує: Пасенковський О.С. – заступник голови районної ради

  1. Про  затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад  сіл селищ району, що підлягають приватизації у 2019 році.

Інформує: Пасенковський О.С. – заступник голови районної ради

  1. Інформація про хід виконання районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» затвердженої рішенням районної ради від 21.02.2007 року №9/6 у 2018 році.

Інформує: Пасенковський О.С. – заступник голови районної ради

7.Про підтримку Звернення  Локачинської районної ради Волинської області  до Президента України,  Кабінету Міністрів України,  Верховної ради України щодо прирівнення розміру І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки  розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери до розміру мінімальної заробітної плати

Інформують: Броїло А.П. – голова Ковельської районної ради,

Карпюк С.С. – начальник управління фінансів Ковельської РДА.

  1. Про підтримку Звернення Асоціації міст України до Президента України, до Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України.

Інформує: Броїло А.П. – голова  Ковельської районної ради.

  1. Різне.

 

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. По завершенню комісії всі проекти рішень було погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії районної  ради.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»