Відбулося спільне засідання постійних комісій

Сьогодні  голова Ковельської районної ради Андрій Броїло та голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак  взяли участь у спільному засіданні  постійних комісій, які опікуються гуманітарною сферою та бюджетною політикою.

Безпосередніми учасниками засідання стали також заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, перший заступник голови Ковельської райдержадміністрації Роман Кульцман, начальник міськрайонного управління у м. Ковелі та Ковельському районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області  Андрій Олексюк, військовий комісар Ковельського об’єднаного військового комісаріату Сергій Гладун, керівники  структурних підрозділів Ковельської РДА, голови сільських рад та голови ОТГ,  окремі директори шкіл району.

Оскільки доля  оздоровчого табору  «Оберіг» довгий час обговорюється не тільки керівництвом району, а й депутатським корпусом районної ради, на засіданні одним з перших питань було «Про функціонування позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Оберіг» у 2018 році». З обговорення цього питання присутні дійшли згоди про подальше функціонування табору шляхом його передачі в оренду.

Варто зазначити, що пройшли зміни в екологічному законодавстві, зокрема,  у сфері поводження з твердо побутовими відходами. Тому Інна Боць, головний спеціаліст відділу  агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації,  надала роз’яснення щодо вищезазначеного питання.

Проте детальному  обговоренню піддалось питання поводження з твердо -  побутовими відходами. Депутат районної ради Юрій Хороших вніс своє бачення та пропозиції  щодо ситуації з сміттям на території району.

Про підготовку до проведення весняного призову на строкову службу доповів Сергій Гладун, військовий комісар Ковельського об’єднаного військового комісаріату, а також довів присутнім заходи по залученню громадян на військову службу за контрактом.

До обговорення питання про співфінансування структурних підрозділів РДА  були залучені і голови об’єднаних територіальних громад.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»