Відбулося публічне представлення інформації

Відповідно до вимог ст.28 Бюджетного кодексу України 12 березня 2018 року відбулося публічне представлення головними розпорядниками коштів районного бюджету  інформації за 2017 рік про виконання районного бюджету за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені рішенням  про районний бюджет. 

У засіданні взяли участь голова районної ради Андрій Броїло, голова райдержадміністрації Віктор Козак, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський,   депутати районної ради Володимир Андросюк, Олександр Титомир, Георгій Корнієвський,  начальник відділу обліку та звітності, головний бухгалтер виконавчого апарату Ковельської районної ради Валентина Лукашук,  керівники  та працівники структурних підрозділів  райдержадміністрації,  районних служб. 

Досить конструктивно, чітко та лаконічно представила присутнім інформацію про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету Ковельської районної ради за 2017 рік начальник відділу обліку та звітності, головний бухгалтер виконавчого апарату Ковельської районної ради  Валентина Лукашук. Під час доповіді Валентина Володимирівна  зупинилася детально на виконанні результативних показниках, що характеризують виконання бюджетної програми Ковельської районної ради за 2017 рік, а саме:  організаційне, інформаційно – аналітичне та матеріальне забезпеченні діяльності ради.

Також з відповідною інформацією  виступили начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Карпюк та головні розпорядники коштів - керівники бюджетних установ.

Варто зазначити, що з  інформацією про виконання бюджету Ковельською районною радою за бюджетними програмами та показниками за 2017 рік Ви також можете ознайомитися на офіційному сайті Ковельської районної ради.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»