Відбулось засідання постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального  захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.

За участі депутатів – членів комісії була заслухана інформація щодо розгляду наступних питань порядку денного:

1.Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».

2. Про стан підготовки господарств району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

3. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей Ковельського району у 2018 році.

4. Про присвоєння звання Почесний громадянин Ковельського району.

5. Про Звернення Ковельської районної ради Волинської області до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет в Ковельському районі.

6. Про виконання Програми «Доступні ліки» для мешканців Ковельського району.

7.Різне.

В роботі постійної комісії взяли участь: Броїло Андрій Петрович – голова Ковельської районної ради; Козак Віктор Теодосійович – голова Ковельської райдержадміністрації; Пасенковський Олександр Сергійович – заступник голови Ковельської районної ради; Кульцман Роман Ярославович – перший заступник голови Ковельської РДА; Гайдучик Наталія Анатоліївна – заступник начальника управління фінансів Ковельської РДА; Клімчук Володимир Іванович – консультант голови районної ради з питань юридичного забезпечення; Пашинський Юрій Євгенович  – начальник відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку Ковельської РДА; Ревейчук Ірина Федорівнаначальник відділу освіти Ковельської РДА; Цимбал Наталія Борисівна – заступник головного лікаря Центру ПМСД Ковельського МТМО та інші.

Після розгляду та обговорення питань порядку денного, депутатами були прийняті відповідні рішення.

В "Різному" голова районної ради Андрій Броїло виступив з ініціативою проведення на базі центральної районної бібліотеки наукової конференції "Історія православ'я в Україні". Цю пропозицію обговорили депутати районної ради Микола Чуль, Олена Оришкевич та інші. Як результат було погоджено початок роботи щодо організації проведення заходу. 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»