ВІдбулось засідання постійної комісії

Сьогодні, 10 жовтня, відбулося засідання постійної  комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи за участю депутатів районної ради – членів комісії, голови Ковельської районної ради Андрія  Броїла, заступника голови Ковельської районної ради Олександра  Пасенковського, голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака, першого заступника голови Ковельської райдержадміністрації  Романа Кульцмана, керівника місцевої прокуратури Олександра Бабенкова, начальників відділів райдержадміністрації  та працівників виконавчого апарату районної  ради. 

У ході роботи депутати  розглянули  питання порядку денного засідання  та опрацювали проекти рішень з питань, що входять до компетенції  комісії, а саме:

  1. Інформацію про результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території Ковельського району у I півріччі 2017 року.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №10/10 «Про районний бюджет на 2017 рік».
  3. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.11.2015 року №1/8 (із змінами) «Про утворення постійних комісій Ковельської районної ради сьомого скликання».
  4. Про реорганізацію комунального підприємства «Архітектурне бюро Ковельського району» шляхом приєднання до комунального підприємства «Ковельрайкомунсервіс».
  5. Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Ковельського району».
  6. Про підтримку Звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканності народних депутатів України.
  7. Різне.

Найбільше уваги було приділено питанню інформацію з якого  подавав керівник місцевої прокуратури  Олександр Бабенков. Працюючи  в режимі «запитання - відповідь», депутати майже годину часу з’ясовували  ті чи інші моменти діяльності правоохоронних органів на території Ковельського району. Традиційно звучали зауваження  в бік працівників поліції стосовно  слабкої протидії незаконній торгівлі спирто – горілчаними виробами в населених пунктах району. В свою чергу прокурор інформував депутатів про повноваження прокуратури в теперішньому часі, акцентувавши увагу на тому, що новостворені ОТГ зобов’язані вживати заходів щодо запобігання та профілактики вчинення правопорушень на відповідних територіях. Активну участь  в обговоренні цього питання взяли голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак, депутат районної ради Володимир Андросюк.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»