ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

У перші дні грудня свої професійні свята відзначають працівники статистики та органів місцевого самоврядування, 5 грудня ми вшановуємо волонтерів, а 6 грудня – День Збройних Сил України. На Ковельщині уже стало традиційним проведення єдиного урочистого заходу для представників усіх вищевказаних галузей.

Днями під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення на Ковельщині урочистого заходу, де було обговорено його формат та ряд організаційних питань. За результатами роботи визначено, що районний захід приурочений Дню працівників статистики, місцевого самоврядування, волонтера та Збройних Сил України відбудеться 06 грудня о 10.00 год. в Палаці учнівської молоді ім. І.Франка. Захід включатиме в себе офіційну частину, а це виступи керівників влади, представників органів місцевого самоврядування, збройних формувань району та волонтерів. З числа запрошених на захід: керівники та працівники управління статистики у Ковельському районі, представники органів місцевого самоврядування району, ветерани галузі, волонтери, учасники АТО, представники збройних формувань району.
Відповідні офіційні заходи впродовж тижня відбудуться і у центральних садибах району, у закладах загальної і середньої освіти – тематичні уроки та години, у бібліотеках філіях району – книжкові полиці відповідного контенту.

Джерело : Ковельська РДА

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»