Відбулось засідання комісії

Сьогодні, 4 вересня 2018 року, голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський взяли участь у засідання  постійнодіючої  конкурсної комісії по визначенню переможця на  право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл,  селищ району.

На розгляд комісії було представлено два питання. Першим пунктом - про розгляд пропозицій,  поданих на конкурс по оренді приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Попередньо оголошувався конкурс на гаражне приміщення №8 площею 20,9 м. кв. за адресою: м. Ковель, вул. Грушевського, 14. Використання - під гараж, складські приміщення без здійснення торгівлі – відповідне оголошення було опубліковане  в громадсько-політичній газеті «Вісті Ковельщини», у номері за 2 серпня 2018 року. Відтак, надійшла одна заява, а відповідно до Положення про проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 11 грудня 2008 року №24/10, у разі надходження однієї пропозиції конкурс не проводиться. Договір з претендентом укладається на неконкурентних засадах на підставі розпорядження голови районної державної адміністрації терміном на 6 місяців з повторним внесенням на конкурс. Розглянувши та обговоривши пропозицію, комісія  вирішила: доручити начальнику управління регіонального розвитку райдержадміністрації   Ларисі Білинській  укласти договір оренди на неконкурентних засадах із заявником на 6 місяців з повторним внесенням на конкурс та підготувати відповідне розпорядження голови райдержадміністрації.

Про розгляд клопотання Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату для тимчасового користування двома гаражними приміщеннями по вул. Грушевського 14, м. Ковель для зберігання службових автомобілів ішлося у другому питанні.

Розглянувши згадане клопотання, комісія вирішила: доручити начальнику управління регіонального розвитку Ларисі Білинській укласти договір оренди на неконкурентних засадах з Ковельським об’єднаним міським військовим комісаріатом на гаражні приміщення №4 (площею 23,4 кв. м.), №5 (площею 20,3 кв. м.), а також управлінню регіонального розвитку райдержадміністрації  підготувати відповідне розпорядження.

 

Джерело : http://www.koveladm.gov.ua/

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»