Відбулися урочисті збори членів організації Українського товариства сліпих до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Міжнародний день людей з інвалідністю – це не свято, це день вираження загальнолюдської поваги і любові. Актуальне питання життя суспільства - захист прав осіб із особливими фізичними потребами. Маємо забезпечити умови, аби такі люди почували себе повноправними громадянами і могли вільно реалізовувати власні потреби в освіті, культурі, повсякденному житті.

3 грудня на базі Ковельської школи мистецтв відбулися урочисті збори членів організації Українського товариства сліпих до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

В заходах взяли участь голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови районноСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація.ї державної адміністрації Аркадій Степанюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, директор школи мистецтв Андрій Мигуля, члени територіальної первинної організації УТОС з м. Ковеля, Ковельського, Старовижівського, Турійського районів.

До присутніх з теплою промовою звернулися голова районної ради Андрій Броїло та заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк, які привітали учасників заходу, висловили подяку людям з обмеженими фізичними можливостями за їх силу волі та духу.  Здорові люди повинні пам’ятати про права осіб з обмеженими можливостями, щодня сприяти їхньому повноцінному спілкуванню та допомагати долати повсякденні практичні труднощі. 

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Слова підтримки і розуміння адресувала людям з особливими потребами голова Ковельської територіальної первинної організації УТОС Світлана Осійчук, яка відзначила, що влада робить все, щоб кожна людина з вадами зору могла жити й відчувати увагу та підтримку, поділилась проблемами та планами на майбутнє, які спрямовані на те, щоб незрячі інваліди могли жити достойно у нашому суспільстві.

Кращих активістів товариства було відзначено подяками, квітами та подарунками. НаСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. продовження заходу Ковельська школа мистецтв та члени організації підготували концертну програму. В залі панувала атмосфера щирості, поваги і доброзичливості. (За матеріалами Ковельської РДА)

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»