відбулася щотижнева оперативна нарада

Вчора, свій  робочий тиждень голова райдержадміністрації Віктор Козак традиційно розпочав із проведення оперативної наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Серед учасників наради –заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.

Традиційно мета зустрічі – підвести підсумки діяльності місцевих органів влади за тиждень, що минув та спланувати роботу усіх структур  на поточний тиждень.

Про підсумки виконання місцевих бюджетів району  у першому півріччі 2018 року учасників оперативної наради поінформувала Наталі Гайдучик, заступник начальника, начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації. Зокрема, Наталія Анатоліївна зазначила, що до загального фонду  місцевих бюджетів району надійшло  9405,9 тис. грн. податків, зборів та інших платежів, що становить 110,9% до призначень  за 6 місяців та 60,5% до річного призначення. Районний бюджет виконано  на 101,1 відсоток. Крім того забезпечили виконання дохідної частини усі  місцеві бюджети. 

Доповідаючи про стан казначейського обслуговування  державного і місцевих бюджетів у першому півріччі 2018 року,  Вікторія Цьомик, начальник Ковельського управління Державної казначейської  служби повідомила, що з 1 липня змінилися рахунки по зарахуванню податків та акцентувала увагу присутніх на організації роботи щодо складання та подання електронної звітності у встановлені строки.

В ході наради   голова райдержадміністрації  Віктор Козак озвучив низку завдань  для керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, зокрема з окремих питань організації роботи у районному центрі надання адміністративних послуг, щодо моніторингу інформації  про забезпечення сімей учасників АТО, передбаченими чинним законодавством, пільгами. В підсумку Віктор Теодосійович ознайомив присутніх із заходам суспільно – політичного спрямування, що відбуватимуться в районі поточного тижня, зокрема, щодо організації виїзного прийому громадян у Дубівській ОТГ, участь керівників профільних структурних підрозділів райдержадміністрації  у  нараді обласного рівня з питань бюджетного спрямування та заходах, що відбуватимуться на території об'єднаних територіальних громад, а також побажав усім   вдалого, результативного робочого тижня.  Джерело: Ковельська РДА

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»