відбулася щотижнева оперативна нарада

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.12 серпня 2019 року голова Ковельської районної ради Андрій Броїло розпочав  із розгляду питань порядку денного, які були озвучені  в ході роботи на  оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади району, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман.

Про хід жнивної кампанії на Ковельщині доповіла начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Тетяна Шавлай. Відтак,Світлина від Ковельська районна державна адміністрація. за оперативною інформацією профільного відділу райдержадміністрації станом на сьогоднішній день сільськогосподарські підприємства району обмолотили 82 відсотки усіх площ зернових та зернобобових культур, середня врожайність становить 44,4 ц/га, з них озиму пшеницю обмолочено на площі 5 596 га, що становить 93% до посіву, середня врожайність на даний час - 49,5 ц/га. Озиме жито обмолочено на площі 778 га, що становить 81%, середня урожайність - 28,5 ц/га. Завершено обмолот озимого ячменю, середня урожайність – 50,4 ц/га. Розпочато обмолот ярої пшениці , обмолочено 24%, більше половини площ обмолочено вівса, урожайність - 28,5 ц/га, ярий ячмінь обмолочено на 66% площ, середня урожайність - 31,2 ц/га, тритикале озимий обмолочено на площах 56%, середня врожайність становить 33,9 ц/га. Як повідомила Тетяна Іванівна більшість сільськогосподарських підприємств району розпочали підготовку площ під посів озимини, зокрема, першими розпочнуть посів озимого ріпаку СТзОВ «В. Прометей» та СТзОВ «Лесі Українки».

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Згідно з порядком денним наступним піднімалось питання щодо підготовки до проведення урочистих заходів з нагоди Дня незалежності України. Оскільки проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, за право самим розпоряджатися рідною землею, дихати на повні груди українським повітрям волі підготовка заходів до головного національного свята країни перебуває на постійному та особливому контролі у керівництва райдержадміністрації. В свою чергу завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Ігор Ювченко розповів про підготовку до Чемпіонату України з футболу серед дівчат, що з 13 по 16 серпня відбуватиметься на базі стадіону «Дружба» смт Голоби, а начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик звітував про проведену роботу райдержадміністрації з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування відповідної державної субвенції на придбання жила дитині - сироті, що проживає у Ковельському районі.
В свою чергу голова Ковельської районної ради Андрій Броїло повідомив, що залишилось досить мало часу для внесення пропозицій щодо формування питань порядку денного чергової сесії. А також повідомив, що  14 серпня  2019 року відбудеться засідання Президії районної ради. (за матеріалами Ковельської РДА)

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»