відбулася щотижнева оперативна нарада

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Чергову щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів Ковельської райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади сьогодні, 15 квітня 2019 року, провів голова райдержадміністрації Віктор Козак. Участь в нараді взяли голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк та заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.

Начальник Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтнік доповів про стан надзвичайних ситуацій в районі та проведені заходи з їх ліквідації. Зокрема, проінформував присутніх про загорання чагарників, очерету та сухої трави на території Зеленської сільської та Люблинецької селищної рад. Попередня причина виникнення загорання – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Про стан фінансування соціальних виплат доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович. Олена Григорівна зазначила, що профінансовано всі види допомог на суму 6923,5 тис грн., будинки сімейного типу та прийомні сім’ї на суму 84,5 тис. грн., субсидії на тверде паливо на суму 1701,4 тис. грн.(504 сім’ї). По даних виплата заборгованості немає, профінансовано в повному обсязі. 
Допомогу до 5 травня виплатили 1345 ветеранам війни та вдовам на суму 1345,2 тис. грн. 

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністраціїÐ¡Ð²Ñ–тлина від Ковельська районна державна адміністрація. Тетяна Музика доповіла про хід підготовки до повторного голосування виборів Президента України. Посадовець відзначила, що вже тиждень, як стартував ІІ тур чергових виборів Президента України. В ІІ турі утворилися нові дільничні виборчі комісії та нова окружна виборча комісії в новій кількості на складі. На рахунок тимчасової зміни місця голосування діють ті самі правила, при собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Сьогодні, 15 квітня останній день, коли можна звернутися за ТМЗГ. 

В ході наради були опрацьовані питання щодо завершення опалювального сезону, роботи ЦНАПУ, стану військового обліку, цивільного захисту, благоустрою населених пунктів та ряд інших питань. 
Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.В підсумку наради голова райдержадміністрації Віктор Козак ознайомив присутніх із заходами суспільно – політичного спрямування, що відбуватимуться в районі поточного тижня, дав ряд доручень керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації, а також побажав усім вдалого робочого дня та робочого тижня загалом.

Джерело: Ковельська РДА

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»