відбулася підсумкова нарада

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.22 березня голова Ковельської районної ради Андрій Броїло взяв участь у підсумковій нараді працівників закладів культури Ковельського району, що відбулася в читальному залі  центральної районної  бібліотеки.

Участь у засіданні також взяли: голова районної державної адміністрації Віктор Козак, начальник відділу культури Ковельської РДА Тетяна Матяшук, керівники клубних установ, бібліотечні працівники.

Звертаючись до присутніх, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло перш за всеСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. подякував  працівникам клубних та бібліотечних установ за плідну роботу та наголосив на тому, що в теперішньому часі місцева влада  робить все можливе, щоб таке ганебне явище як холодні та неопалювальні приміщення бібліотек,  клубів, будинків культури назавжди відійшло в минуле. Саме  підтвердженням цього і є той значний обсяг робіт, які було проведено щодо ремонтів установ за кошти місцевих бюджетів. Також Андрій Петрович звернув увагу на те, що  на сьогодні культура в районі і в Україні в цілому є по справді українською, проте  роботи в цьому напрямку є ще  достатньо. Тому голова  Ковельської районної ради попросив і на далі займатися просвітницькою роботою,  спрямованою на духовне та культурне відродження нашої нації.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.В свою чергу,  начальник відділу культури Ковельської РДА Тетяна Матяшук прозвітувала про підсумки творчої, фінансово-господарської діяльності закладів культурної спадщини у 2018 році та окреслила завдання щодо розвитку галузі у 2019 році.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»