Відбулася оперативна нарада

11 лютого в залі засідань райдержадміністрації відбулася щотижнева оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Козак. Нарада пройшла за участю голови районної ради Андрія Броїла, першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів  центральних органів виконавчої влади, керівників установ та організацій району. 

Заступник начальника Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Олександр Деревя’нчук доповів про стан надзвичайних ситуацій в районі та проведені заходи з їх ліквідації.
Про стан фінансування соціальних виплат проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович.
Загалом у цьому місяці профінансовані державні допомоги у розмірі 6 млн. 561,703 грн.,  фінансуються будинки сімейного типу  у розмірі 85 тис 322 Профінансовано за субсидію, тверде паливо 12,5 тис грн.
Посадовець зазначила, що  з 1 січня 2019 року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів щодо  надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними, змінюється лише алгоритм її виплати. Монетизація відбуватиметься у три етапи. Зокрема, вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк, своєю чергою, розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.
Також Олена Григорівна дала роз’яснення постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 62. Цією постановою були прийняті зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”. 
Начальник відділу державної реєстрації райдержадміністрації Юрій Кондратович проінформував про стан надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації нерухомого майна та їх обтяжень, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб за 2018 рік. Посадовець відмітив, що протягом 2018 року до відділу  державної реєстрації райдержадміністрації надійшло 2636 заяв щодо проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, подано 468 заяв для вчинення реєстраційних дій щодо фізичних осіб-підприємців та 433 заяви для проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб. Прийнято та надіслано до Головного управління юстиції у Волинській області документи щодо державної реєстрації дев’яти громадських об’єднань. За вчинення відповідних реєстраційних дій, за вказаний період, до районного бюджету сплачено адміністративного збору на суму – 380 788 грн.
По питанню електронного декларування зупинилася начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації Мирослава Поляк. Мирослава Іванівна звернула увагу щодо перевірки адреси електронної поштової скриньки, яка вказана у  персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також терміну дії та працездатність власного ЕЦП для роботи з Реєстром.
Також нагадала, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» можна ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром, відповідями на поширені питання при роботі з Реєстром та іншими матеріалами з питань електронного декларування.
Підбиваючи підсумки розширеної наради з оперативних питань, голова райдержадміністрації Віктор Козак дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів. 

Ковельська РДА

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»