Відбулася оперативна нарада

Сьогодні голова Ковельської районної ради Андрій Броїло та заступник голови ради Олександр Пасенковський взяли  участь у щотижневій оперативній нараді голови райдержадміністрації Віктора Козака.

На початку наради  Віктор Козак  повідомив про кадрові зміни,  що відбулись в органах  державної влади, адже, наказом керівника апарату райдержадміністрації від 11 червня 2018 року № 16 - ос з 11 червня 2018 року ДЯТЕЛ Станіслав Петрович призначений на посаду головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації,  за результатами конкурсного відбору.

Окрім інформації керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району щодо проведеної роботи протягом минулого тижня, яка була заслухана в ході наради, на порядок денний засідання було винесено наступні питання:

Про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації (за наявності)

Войтанік Володимир Петрович,  начальник Ковельського районного відділу УМНС України у Волинській області

Про підсумки виконання місцевих бюджетів у травні заходи щодо забезпечення виконання бюджетних призначень у червні поточного року.

Карпюк Світлана Семенівна, начальник управління фінансів райдержадміністрації

Про стан фінансування соціальних виплат.

Давидович Олена Григорівна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність ОТГ.

Олексюк Андрій Юрійович, начальник міськрайонного управління у Ковельському районі та м. Ковелі Головного управління Держгеокадастру в області

За підсумками наради окремим представникам підприємств, організацій, установ району були дані відповідні доручення щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»